sobota, 20 kwietnia, 2024

Ponowne oświadczenia lustracyjne

Home Forum Sektory Samorządy Ponowne oświadczenia lustracyjne

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #12876
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam Wszystkich
    Właśnie przestudiowałam artykuł z dzisiejszej GP na temat ponownych oświadczeń lustracyjnych. To znaczy, że te które składali audytorzy w maju są nieważne i trzeba złożyć je jeszcze raz? Czy Wy składaliście drugie oświadczenie po 14 września 2007 r.?

    #12877
    wika
    Uczestnik

    9 listopada otrzymałam pismo o obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego od burmistrza, no i już odpowiedziaiłam na nie
    wcześniej również składałam
    pozdrawiam

    #12886
    tamara
    Uczestnik

    mi przypomniał o złożeniu oświadczenia radca prawny, napisałam za dyrektora pismo informujące o obowiązku złożenia i już na nie odpowiedziałam w ub. tygodniu, kadry mają wysłać oświadczenie; wcześneij też składałam

    #12887
    meg
    Uczestnik

    Witam!

    Jesli ktoś składał wcześniej to zgodnie z art. 7 ust. 3a ustawy przedkłada informację o uprzednim złozeniu oświadczenia lustracyjnego.
    Zał. nr 2 Ustawy z dnian7 września 2007.

    Pozdrawiam

    #12888
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzięki za informacje 🙂

    #12891
    tamara
    Uczestnik

    do meg: czy jesteś pewna, ze „Jesli ktoś składał wcześniej to zgodnie z art. 7 ust. 3a ustawy przedkłada informację o uprzednim złożeniu oświadczenia lustracyjnego.
    Zał. nr 2 Ustawy z dnian7 września 2007.”.
    Mi się wydaje, że art. 7 ust. 3a dotyczy osób, które pełnią więcej niz jedną funkcję publiczną (art. 4 ust. 4ustawy lustracyjnej). A może się mylę?

    #12894
    adfaj
    Uczestnik

    Ja też tak uważam Art. ust. 4 mówi „w tym zakresie art. 7 ust. 3 i 3a ustawy lustracyjnj nie stosuje się. Ja właśnie w chwili obecnej czekam na pismo od starosty-będę składać ponownie oświadczenie.

    #12895
    meg
    Uczestnik

    Tak jest macie rację, po dokładnym przeczytaniu stwierdzam, że nalezy złożyć ponownie oświadczenie.

    Pozdrawiam

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.