piątek, 16 kwietnia, 2021

pozew zbiorowy przeciw MF

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW pozew zbiorowy przeciw MF

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #7675
  sebastian
  Uczestnik

  proponuje pozew zbiorowy przeciw MF o zwrot kosztów szkoleń i egzaminu tym, którzy stracą pracę w 2007 r.

  #7676
  martinez
  Uczestnik

  Wolałbym pozew i publiczną debatę na sensem tych zmian… 😳

  #7678
  caliente
  Uczestnik

  Najlepsza byłaby pewnie ta publiczna dyskusja… Smutne jest, że politycy w tym kraju tworzą i niszczą bez zastanowienia, nie licząc się z kosztami. O liczeniu się z ludźmi już nie marzę.

  A propos pozwu – rozumiem emocje ale pomysł zły bo nierealny i co gorsza nieskuteczny. 🙁

  #7679
  ewik
  Uczestnik

  zgadzam się z resztą takie zapisy MF tylko wzmocnią polską korupcję, po co było tyle czasu marnować na tak krótki czas pracy

  #7686
  caliente
  Uczestnik

  Ano właśnie. Audyt był solą w oku księgowych, dyrektorów itd. nikt nie lubi być sprawdzany. Dyrektorzy finansowi z rządówki od dawna urządzali nam czarny PR w MF („święte krowy” nie do ruszenia przez które nie można „normalnie” pracować) . Szkoda, że nikt z naczalstwa MF nie pomyślał o motywach tego dyrektorskiego gadania. I szkoda, że niektórzy audytorzy przyczynili się swoim zachowaniem do takich poglądów.

  #7687
  audytorek1
  Uczestnik

  Trzeba sprawą zainteresować media – gazety, tv -sami możemy nie mieć siły przebicia -im więcej rozgłosu wywołamy tym lepiej dla nas.

  #7690
  caliente
  Uczestnik

  myśle, że każdy środek byłby dobry byle skuteczny. Prasa (byle nie sama GP – kto to czyta?), tv, maile, listy protestacyjne. Osobiście najbardziej wierze w zapchanie skrzynek mailowych odpowiednich osób (posłowie, komisje sejmowe, Gilowska).

  #7692
  monikaprawnik
  Uczestnik

  Ja też uważam, żę należałoby sprawę nagłośnić. Ministerstwo bawiło się naszymi emocjami (najpierw był projekt nowelizacji uofp, który w zasadzie nie przewidywał zmian dot. audytu, a tu nagle: SUPRISE!! 👿 ). To już nie chodzi tylko o pieniądze wydane na szkolenia, dojazdy i egzaminy. Kto nam odda nasz czas, nasze nerwy?! Ja np, miałam do wyboru różne plany dotyczące tych miesięcy, ale wybrałam naukę do egzaminu na audytora. Uznałam, że to jest dla mnie naiważniejsze 😕 !
  Jakie macie propozycje ?

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.