sobota, 19 września, 2020

Pozyskiwanie funduszy unijnych na budownictwo komunalne

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Pozyskiwanie funduszy unijnych na budownictwo komunalne

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #9473
  alina30
  Uczestnik

  Witam wszystkich,
  czy ktoś pozyskiwał już lub przygotowuje się do pozyskiwania środków unijnych na budownictwo komunalne w nowym okresie programowania 2007-2013, np. w ramach priorytetu rewitalizacji obszarów miejskich.
  Bedę wdzięczna za każdą podpowiedź co do materiałów lub działań, gdyż nigdy wcześniej nie zajmowałam się tym zagadnienim i obawiam się, że jedna osoba to trochę za mało żeby przygotować taki wniosek.
  Pozdrawiam

  #9474
  simon
  Uczestnik

  Pośpiech godny podziwu, ale trudno obecnie przygotowywać wniosek jeśli tak naprawdę nie ma żadnych szczegółowych wytycznych dotyczących zasad wdrażania funduszy w nowym okresie programowania. Może poczekać przynajmniej na właściwy program operacyjny ? 😛

  #9488
  alina30
  Uczestnik

  Tak myślałam !!! Muszę jeszcze tylko wytłumaczyć to mojemu szefowi. Wiesz, oni myślą, że to pstryknięcie palcem i gotowe.
  Pozdrawiam

  #9503
  simon
  Uczestnik

  Jak chłopaki takie szybkie to niech najpierw poczytają rozporządzenie 1080/2006 dot. EFRR oraz rozdz. III z rozp. 1828/2006, w którym są podane zasady kwalifikowalności wydatków na mieszkalnictwo. A wnioski będą przyjmowane najwcześniej w okolicach września/października br. – czyli, że najpierw trzeba oddalić się na zasłużony urlop 😆

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.