sobota, 19 września, 2020

Pozyskiwanie funduszy unijnych na budownictwo komunalne

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Pozyskiwanie funduszy unijnych na budownictwo komunalne

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    alina30
    Uczestnik

Witam wszystkich,
    czy ktoś pozyskiwał już lub przygotowuje się do pozyskiwania środków unijnych na budownictwo komunalne w nowym okresie programowania 2007-2013, np. w ramach priorytetu rewitalizacji obszarów miejskich.
    Bedę wdzięczna za każdą podpowiedź co do materiałów lub działań, gdyż nigdy wcześniej nie zajmowałam się tym zagadnienim i obawiam się, że jedna osoba to trochę za mało żeby przygotować taki wniosek.
    Pozdrawiam

simon
    Uczestnik

Pośpiech godny podziwu, ale trudno obecnie przygotowywać wniosek jeśli tak naprawdę nie ma żadnych szczegółowych wytycznych dotyczących zasad wdrażania funduszy w nowym okresie programowania. Może poczekać przynajmniej na właściwy program operacyjny ? 😛

alina30
    Uczestnik

Tak myślałam !!! Muszę jeszcze tylko wytłumaczyć to mojemu szefowi. Wiesz, oni myślą, że to pstryknięcie palcem i gotowe.
    Pozdrawiam

simon
    Uczestnik

Jak chłopaki takie szybkie to niech najpierw poczytają rozporządzenie 1080/2006 dot. EFRR oraz rozdz. III z rozp. 1828/2006, w którym są podane zasady kwalifikowalności wydatków na mieszkalnictwo. A wnioski będą przyjmowane najwcześniej w okolicach września/października br. – czyli, że najpierw trzeba oddalić się na zasłużony urlop 😆

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.