czwartek, 25 kwietnia, 2024

praca

Home Forum Sektory Samorządy praca

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #14438
    paris
    Uczestnik

    Jest umieszczone po raz drugi ogłoszenie o pracy w urzędzie miasta Katowice.Czy ktoś z was wie coś więcej na ten temat?

    #14440
    jarek
    Uczestnik

    W zeszłym roku myślałem aby wystartować tam w konkursie ale od znajomej dowiedziałem się, że podobno jest tam jest jakaś wredna kierowniczka i poza tym płacą mało więc na tyle się tym przeraziłem, że zrezygnowałem – poza tym aż tak bardzo nie zależało mi na zmianie pracy. Swoją decyzję podjąłem na podstawie nie sprawdzonej plotki ale pochodzącej z wiarygodnego źródła.

    #14443
    pawels
    Uczestnik

    Witam
    Jarek a jak ta „wredna” kierowniczka przeczyta to forum? Chyba nie ładnie jest wypowiadać się tak na temat osoby, którą można łatwo zidentyfikować. Pewnie będzie jej przykro.
    PS zaznaczam że nie znam tej osoby i mieszkam w drugim końcu Polski

    #14450
    ryszard
    Uczestnik

    Byłbym ostrożny z oceną ludzi na forum,wbrew pozorom ,to zaden problem ustalic kto jest kto.Popieram Pawła S..
    Ryszard

    #14451
    scypion
    Uczestnik

    Popieram i Pawłą i Ryszarda. Zero problemu z ustaleniem kto jest kto.

    Po drugie – przecież to nie etyczne dla audytora oceniać ludzi, wszak wszystkiemu winne są mechanizmy kontroli… lub braki ich/w nich.

    #14452
    jarek
    Uczestnik

    Kobiety nie znam może jest miła i sympatyczna ale zetknąłem się z taką opinią całkiem możliwe że nie prawdziwą a forum służy wymiany informacji a plotkę czasem warto sprawdzić bo wiem co znaczy mieć złego szefa dla tego w poczuciu obowiązku podzieliłem się informacją. Czasem nie tylko pieniądze są ważna ale i otoczenie.

    #14509
    esk
    Uczestnik

    Witam Panie Jarku oraz Koleżanki i Kolegów Audytorów,
    Jest mi przykro czytać o sobie taką opinię, tym bardziej, że nie miałam przyjemności poznać Pana Jarka osobiście (może i dobrze bo nie lubię plotkarzy). Pan Jarek pewnie z uwagi na złe doświadczenie z dawnym pracodawcą, próbował zasięgnąć informacji nie zastanawiając się, że zrobi mi tym wielką przykrość. Trudno stało się. W naszym zawodzie pewnie wiele osób styka się z opinią, że jestesmy źli, sczególnie gdy wydajemy zalecenia poaudytowe lub chcemy usprawnić jakiś system.
    Pozdrawiam wszystkich życzliwych Audytorów.

    #14511
    pawels
    Uczestnik

    No Jarek tylko bukiet kwiatów i …

    #14512
    slaw
    Uczestnik

    Przydałoby się chociaż słowo PRZEPRASZAM.
    Pozdrawiam wszystkich audytorów a szczególnie Panią Kierownik. Głowa do góry.

    #14515
    jarek
    Uczestnik

    Bardzo przepraszam Panią Kierownik – nie było moim zamiarem dyskredytować Pani Osobę i jeżeli czuje się Pani urażona to jeszcze raz bardzo przepraszam.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.