czwartek, 25 kwietnia, 2024

praktyka a egzamin na AW

Home Forum Egzaminy egzaminy praktyka a egzamin na AW

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #4742
    tom78
    Uczestnik

    Mam taką prośbę aby wypowiedziały się osoby po egazminie te pracujące w audycie oraz te które z audytem w postaci praktycznej nie mialy do czynienia. Czy dużo trudniej jest zdac egzamin na audytora nie pracując w zawodzie, po prostu nie mając praktyki?

    #4744
    fretka
    Uczestnik

    zdałam egzamin w lutym nie majac praktyki w audycie, do pisemnego podchodziłam dwa razy za drugim sie udało, ustny za pierwszym razem. Trzeba sie tylko przyłożyc do nauki i trochę poszperać po ustawach i książkach na temat audytu i gotowe.

    #4751
    kacha
    Uczestnik

    Cześć, mam identyczne zdanie jak Fretka.
    Też zdawałam egzamin nie mając praktyki w audycie. Utrudnieniem to raczej nie było. Trzeba się po prostu wyuczyć i mieć trochę szczęścia.
    Moim zdaniem trudniej jest na pewno tym osobom, które nie mają zupełnie nic wspólnego z przepisami wchodzącymi w zakres tematyczny egzaminu. Wtedy mają naprawdę sporo pracy.
    Powodzenia 😆

    #4752
    fretka
    Uczestnik

    prawda, ja jestem z zawodu ekonomistą i może dlatego łatwiej mi było sie nauczyć, ale przed kazdym droga otwarta powodzenia

    #4761
    dorota1
    Uczestnik

    cześć, ja zdałam pisemny i ustny w opierwszym podejściu (świeża kampania kwietniowo – czerwcowa), z praktyką nie mam nic wspólnego, co zaznaczyłam na początku egzaminu ustnego, jak miałam pytanie o wytłumaczenie różnych typów kontroli, to komisja mi powiedziała, że widać, że się uczyłam, jednakże nie mając praktyki, nie jestem w stanie wyłapać niuansów tych kontroli czytając samą literaturę, ale pytanie mi zaliczono, na ustnym trzeba się nastawić na myślenie ale mówienie wyuczonych regułek, jak komisja zobaczy, że mówisz coś wyklepanego to zacznie cię przyciskać do muru…

    #4774
    ania30
    Uczestnik

    zdałam za pierwszym razem egzamin i nie miałam doświadczenia w audycie, ale od 9 lat pracuję w samorządzie i to bardzo mi pomogło

    #4801
    piniekm
    Uczestnik

    ja też zdałam za pierwszym razem a nie mam żadnej praktyki w audycie, trzeba po prostu się przyłożyć i nauczyć, no i mieć szczęście na ustnym przy losownaiu pytań 😀

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.