czwartek, 28 marca, 2024

Problem techniczny – dokumentacja

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Problem techniczny – dokumentacja

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #3315
    joanna
    Uczestnik

    Mam pytanie dotyczące archiwizowania dokumentacji w kancelarii jawnej. Nie wiem jak w Waszych jednostkach, ale u mnie spotkałam się z problemem dotyczącem umieszczania moich dokumentów w kancelarii jawnej tj: sprawozdania z poszczególnych zadań. Czy stworzono dla Was oddzielne hasło klasyfikacyjne czy podpięto pod protokoły z kontroli
    Jak u Was rozwiązany jest ten problem

    #3320
    3
    Uczestnik

    Witam serdecznie!
    W mojej jednostce kancelarja jawna – audyt (jego dokumentacje) ujeła w oddzielną klasyfikację (teczke) i nie jest łączony z innymi dokumentacjami.
    Mam prośbę. Proszę napiszcie o czynnościach , ktore mogą być powierzone żołnierzom za dodatkowe wynagrodzenie, ktore występują u Was w jednostce, a jeśli znacie jeszcze podstawe prawną, ktore wymagają te czyności, było by swietnie:-) Po wstępnym badaniu u mnie występują:
    – nieetatowy inspektor ds wynalazczości
    -nieet. insp. ds. wychowania fizycznego
    – nieet. insp. BHiP (choć w ttej chwili jest to już etat)
    -nieet. insp. ochrony przeciwpożarowej
    – nieet. pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych (w pododziałach)
    – nieet. administrator sieci niejawnych
    – nieet. administrator bezpieczeństwa danych osobowych,
    – rzecznik (oficer prasowy) do kontaktow z mediami
    – metrolog
    – insp. urządzeń dozorowych,
    i na to jest podstawa prawna, ale występują też takie:
    – przewodniczący komisji inwentaryzacyjnej
    – przewodniczący komisji przetargowej (choć już teraz zostało to zmienione)
    – insp. ds ochrony środowiska
    i na nie z podstawą prawną jest kiepsko, a szczegolnie z przewodniczącym komisji inwenataryzacyjnej.
    Jak by nam się udało stwożyć taką liste czynności, ktore mogą być powierzone za dodatkowe wynagrodzenie żołnierzom, było by super 🙂
    p.s. jest rozporządzenie MON z dn. 7.04.2004 (DZ.U. z dnia 11.05.2004)w sprawie wypłacenia żołnierzom zawodowym dod. Wynagrodzenia wspólny

    #3401
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.