czwartek, 28 marca, 2024

procedury audytu

Home Forum Pomysły pomysly procedury audytu

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #118
    marcind
    Uczestnik

    Witam szanownych audytorow i pozostale osoby

    Mam nastepujące pytanie – czy w Waszych jednostkach opracowaliscie cos takiego jak procedury audytu? jest taka sugestia bodajże w standardach.Jeżeli takie procedury były wdrażane to ile się różniły od rozporządzenia w sprawie trypu i..audytu wew.? trudno tu raczej wymyslić coś nowego i jednocześnie trzymać się rozporządzenia, które i tak jest przecież obligatoryjny w jfp.

    jakieś sugestie – będę wdzięczny

    #119
    ryszard
    Uczestnik

    Masz obowiązek,jeśli pracujesz w jednosobowej komórce takie procedury audytu opracować korzystając z dostępnych obowiązującej i dostępnej literatury.Rzecz w tym by dotyczyła ona scisle twojej jednostki ,jesli masz szefa to jest jego działka.Pamiętaj o zatwierdzeniu przez kierownika jednostki.Nie wiem czy o to chodzi ,dziś będę na czacie o 20 ,to może wymienimy spostrzeżenia 😆

    #123
    dota
    Uczestnik

    Tak, zalecane jest wdrożenie wewnętrznych procedur w jednostce. Przygotowałam dla potrzeb kierownika jednostki projekt karty aw i procedur aw (w formie zarządzenia wewnętrznego). Szef podpisał. W kwestionariuszu samooceny aw jest pytanie czy w jednosce istnieje zbiór przepisów wewnętrznych, procedur

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.