czwartek, 25 kwietnia, 2024

Program wspomagający prowadzenie audytu

Home Forum Sektory Samorządy Program wspomagający prowadzenie audytu

  • This topic has 5 odpowiedzi, 4 odpowiedzi, and was last updated 13 years temu by meg.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #20126
    xxx
    Uczestnik

    Czy ktoś może mi polecić jakiś program do prowadzenia audytu . Ogranizuję stanowisko pracy i myślę ze chyba są jakieś programy pomocne w tej branży ?

    #20129
    wojak
    Uczestnik

    Polecam dwa: WORD i EXCEL mogą być z OPENOFFICE”a
    Niezły jest też program 3 PR, albo RMF FM…
    Te dwa pierwsze to robocze, a pozostałe relaksujące.
    😉

    #20131
    alkman
    Uczestnik

    Przydatny też jest program zadania audytowego, a z programów komputerowych najważniejszy to przeglądarka internetowa

    #20136
    xxx
    Uczestnik

    Widzę ze kolegów nie opuszcza poczucie humoru 😀 .
    Myslałam raczej o czymś z wzoracmi dokumentów audytowych .

    #20137
    wojak
    Uczestnik

    Tylko w połowie żartowałem, a właściwie nie żartowałem, bo relaks i dystans do tego co się robi są tak samo ważne, jak zaangażowanie.
    Te programy specjalistyczne są drogie, schematyczne i zabijają inwencję własną. Zauważ, że MF też wycofało się z wskazywania wzorców. Proponuję, wczytaj się w rozporządzenie, standardy i poszperaj w sieci, a będziesz mieć dokumenty pasujące do Ciebie.

    #20141
    meg
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Wojak] Tylko w połowie żartowałem, a właściwie nie żartowałem, bo relaks i dystans do tego co się robi są tak samo ważne, jak zaangażowanie.
    Te programy specjalistyczne są drogie, schematyczne i zabijają inwencję własną. Zauważ, że MF też wycofało się z wskazywania wzorców. Proponuję, wczytaj się w rozporządzenie, standardy i poszperaj w sieci, a będziesz mieć dokumenty pasujące do Ciebie.
    [/QUOTE]

    W 100% POPIERAM!

    Pozdrawiam

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.