piątek, 15 stycznia, 2021

promocja ZPORR

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne promocja ZPORR

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #9758
  audytorz
  Uczestnik

  Co, gdzie i kiedy powinno się znaleść w promocji projektu realizowanego ze środków EFRR w ramach ZPORR

  #9814
  adelka
  Uczestnik

  Proponuję lekturę rozdziału 17 podręcznika procedur wdrażania ZPORR. Tam jest wszystko: co powinno a co może być. Oczywiście każdy beneficjent we wniosku wskazuje jak będzie wyglądać promocja jego projektu i tego potem musi się trzymać (to jest kontrolowane). 🙂

  #9819
  audytorz
  Uczestnik

  w podręczniku nie ma mowy o terminie np. kiedy zamieścić informację na stronie internetowej? adelka czy może spotkałaś się z interpretacją daty od kiedy ma być taka informacja.

  #9883
  adelka
  Uczestnik

  No faktycznie nie ma tam takiego zapisu. I nigdy nie spotkałam się z interpretacją kiedy takie informacje w prasie czy na stronie internetowej mają się ukazywać. Jedyny termin jest taki że promocja obowiązuje beneficjenta od momentu podpisania umowy o dofinansowanie. Tablicę informacyjna trzeba postawić z chwila rozpoczęcia realizacji projektu a pamiątkową z chwila rzeczowego zakończenia projektu. Co do terminów to proponuję spytać pracowników UW. Oni to kontrolują to wiedzą. Ale wiem że raczej zwracają uwagę czy jest i czy było zrobione w trakcie trwania realizacji a nie sprawdzają konkretnych dat.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.