sobota, 20 kwietnia, 2024

PTE Gdańsk

Home Forum Egzaminy egzaminy PTE Gdańsk

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #6699
    jolkag1
    Uczestnik

    Czy może Ktoś będzie uczestniczył w ZPORR-owskim kursie dotyczącym audytu finansowego i kontroli wewnętrznej w PTE w Gdańsku?

    #6713
    eo
    Uczestnik

    z co t jest PTE?

    #6715
    jolkag1
    Uczestnik

    Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, przygotowujące min. do egzaminów na audytora wewnętrznego

    #6972
    jolkag1
    Uczestnik

    Jestem po pierwszym spotkaniu. Na szkolenie zgłosiło się 19 osób w przeważającej większości niemających pojęcia czym jest audyt (takie odniosłam wrażenie). Dziwiło ich wszystko począwszy od tego, że trzeba zdać jakiś egzamin (nie wiedzieli nawet gdzie i jak to wygląda) po zakres materiału i wymagania. Załamałam się, mialam nadzieję na wymianę doświadczeń, a tu się okazało, że oprócz prowadzącego wykład o zamółieniach publicznych nikt nic nie wie. Jakiś Gostek to pomylił chyba szkolenia, bo interesowały go szczegóły z ustawy o zamówieniach publicznych, związane z praktycznym przeprowadzaniem procedury przetargowej. PORAŻKA. Jeżeli w JG tak będzie to załamię się do reszty.

    #6980
    ramoja
    Uczestnik

    Jolka nie martw się w JG przykładają nacisk wyłącznie na egzamin i tam nie ma takich problemów jak na tym szkoleniu co jesteś .
    W JG możesz spokojnie konsultować z uczestnikami szkolenia jak też z wykładowcami
    codziennie będziesz miała z innym wykładowcą , bo zakresy szkolenia są rożne i z metodyki i z finansów i inni ,
    Powodzenia i pozdrawiam

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.