czwartek, 28 marca, 2024

pytanie dot. szkolenia Otwock

Home Forum Sektory Samorządy pytanie dot. szkolenia Otwock

  • This topic has 23 odpowiedzi, 15 odpowiedzi, and was last updated 16 years temu by elka.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #10000
    podinspektor
    Uczestnik

    Witam! czy ktoś z obecnych udaje się na szkolenia do Otwocka w dniu 13.03.2007, czy wie ktoś coś na temat transportu do ośrodka szkoleniowego organizowanego przez MF spod Pałacu Kultury w dniu 12.03.2007, czy takowy będzie dostępny?

    #10006
    samara
    Uczestnik

    Witam! Przy potwierdzeniu uczestnictwa mieliśmy zgłosić gotowość skorzystania z transportu. Autokar ma oczekiwać miedzy 19 a 19,30 i mam nadzieję, że nic sie nie zmieniło.Do zobaczenia Iwona

    #10011
    mama0454
    Uczestnik

    A tak w ogóle to co jest z tymi szkoleniami ??? Miałem je mieć w pierwszej połowie stycznia w Krakowie, potem odwołano, a teraz zupełna cisza. Może ktoś coś wie na ten temat ? ❓

    #10013
    izmi
    Uczestnik

    proponuję zadzwonić do minfinków 😀
    ja to zrobiłam i dowiedziałam się, że mam przedłużenie dłuuuugiego weekendu 😎
    co prawda termin nie bardzo mi pasuje ze względów osobistych, ale już się nastawiłam na dłuuuuuuuuugachny weekend majowy 😀
    pzdr

    #10026
    adfaj
    Uczestnik

    Ja podobnie jak mama 0454 zaplanowany miałam na styczeń, później go odwołali. Ale już 23 stycznia dostałam ponowne zaproszenie i od poniedziałku 5 marca zaczynam 😕

    #10030
    pietryka
    Uczestnik

    Dzwoniłem do MF i powiedziano mi,że będzie dopiero w październiku 2007r. a też byłem zakwalifikowany na styczeń do Krakowa. Powiedziano mi również, że nie trzeba wypełniać nowego zgłoszenia. Ja byłem zakwalifikowany do grupy KREU – 02.
    Pozdrawiam.

    #10031
    pawels
    Uczestnik

    Ja już po. Właśnie dzisiaj wróciłem do domu.

    #10032
    meg
    Uczestnik

    Ja też już po 😀 Pozdrawiam I grupę ❗

    #10033
    kubas
    Uczestnik

    i jak bylo? warto poswiecic na to kilka dni? pzdr

    #10034
    meg
    Uczestnik

    No pewnie, że warto…. 😀 😀 😀

    Pozdrawiam

    #10035
    kubas
    Uczestnik

    a serio?

    #10036
    meg
    Uczestnik

    Wg mojej opinii warto. Ja miałam wykłady z Johnem i jestem zadowolona. Dużo ćwiczeń w grupach. Zrobienie zadania audytowego od początku do końca , poprzez określanie czynników ryzyka, mechanizmów kontroli itd. kończąc na zaleceniach. Podobało mi się to, że jeśli było coś nie tak wg Johna to mówił nam o tym (czego Peter na poprzednim szkoleniu z Podstaw nie robił). Ogólnie wrażenie Bardzo pozytywne! Jak nie robiłeś audytu środków unijnych to dużo skorzystasz, a jak robiłeś to też dowiesz się czegoś nowego. Jesli chodzi o mnie to POLECAM.
    Pozdrawiam

    #10037
    ania79
    Uczestnik

    podpisuje sie pod opinią meg 🙂
    pozdrawiam

    #10038
    kubas
    Uczestnik

    ok, dziex, pzdr

    #10053
    k-asiek
    Uczestnik

    Witam, ja równiez wróciłam z szkolenia w Otwocku. Moją grupę prowadził Richard Nelsen,i niestety w zaadzie to nie skorzystałam na szkoleniu. Zadania były śmieszne, nie robilismy audytu od początku do końca, a i sam przypdek (budowa szpitala) nie spełniał moich oczekiwań. Wykładający w zasadzie czytał slajdy i tyle. Za to najwięcej skorzystałam z rozmów z uczestnikami .Pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.