niedziela, 17 stycznia, 2021

Pytanie o wynagrodzenie (na potrzeby pracy magisterskiej)

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Pytanie o wynagrodzenie (na potrzeby pracy magisterskiej)

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #15477
  majunia
  Uczestnik

  Witam,

  piszę właśnie pracę magisterską na temat porównania audytu wewnętrznego w sektorze prywatnym i publicznym. I im bardziej wgłębiam się w temat tym więcej rodzi się pytań, szczególnie że nie miałam jeszcze okazji pracować w komórce audytu wewnętrznego:smile: Dlatego odważyłam się podzielić z Wami moimi wnioskami/wątpliwościami, licząc tym samym na Wasze komentarze/ Waszą pomoc…

  Zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest tak, że po zmianie katalogu kwalifikacji na stanowisko audytora wewnętrznego w 2006 roku nie nastąpił odpływ pracowników z sektora publicznego do prywatnego… Intuicyjnie wydaje mi się, że tak własnie się stało bo śmiem przypuszczać, że audytorom lepiej się wiedzie w firmach niż na przykład w samorządach. Niestety temat wynagrodzeń stanowi temat tabu i do tej pory (mimo usilnych poszukiwań) nie udało mi się znaleźć porównania zarobków audytorów w sektorze prywatnym i publicznym.

  Dlatego byłabym wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje na temat poziomu wynagrodzeń audytora w sektorze prywatnym lub publicznym, Waszych ewentualnych doświadczeń zmiany pracy i wniosków na ten temat.

  Pozdrawiam serdecznie,
  majunia

  #15522
  robson
  Uczestnik

  Pewnie, ze ludzie nie lgna do pracy w urzedach! jesli ktos poswiecil sporo czasu na uzyskanie certyfikatu to na pewno nie bedzie chcial pracowac na 1/8 etatu powiedzmy w urzedzie gminy. Do tego obawa o utrate pracy przy zmianie „szefostwa”

  #15529
  eo
  Uczestnik

  Czytaj rozporządzenia tam są „widełka” i masz wszystko jak na dłoni – uśrednij se to i masz co trzeba …

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.