sobota, 20 kwietnia, 2024

Pytanie!

Home Forum Sektory Samorządy Pytanie!

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #18551
    xxl
    Uczestnik

    Witam, mam pytanie za 100 punktów; proszę o pomoc i wskazówki jak powinnam dotrzeć do sekcji materiały; napisałam już do administratora, ale cisza w tym temacie; wysłałam również swój materiał do akceptacji i cisza. Pomóżcie, czy ta sekcja jeszcze wogóle istnieje?
    Wiem, że zagadnienie nie jest merytoryczne, ale ma dla mnie znaczenie.
    Pozdrowienia i proszę o rady.

    #18552
    justp
    Uczestnik

    Witam! Ja również w ostatnim czasie przesłałam materiały i nie dostałam info o możliwości dostępu do wszystkich materiałów na PAW. Jak mogę sobie zmienić moje dane osobowe chodzi mi o adres mojej poczty ?
    Pozdrawiam!

    #18553
    tk
    Uczestnik

    Witam i dołączam sie, bo też wysłałem materiały i niestety brak dostępu. Pisałem mail”e i bez odzewu.
    Pozdrawiam.

    #18556
    xxl
    Uczestnik

    widząc wasze odpowiedzi zastanawiam się, czy to wogóle jeszcze funkcjonuje, mam poważne podstawy sądzić, że nie.
    Pozostaje nam zadzwonić i dowiedzieć się dokładnie o co chodzi.
    Pozdrowienia

    #18558
    PAW
    Opiekun forum

    Witam,

    z tą sekcją mamy problem. Materiały do nas nie dochodzą i problem drugi to publikacja. (może to był efekt naszych prac nad zautomatyzowaniem systemu i wtedy pojawił się jakiś błąd)
    Po próbach uruchomienia do wersji poprzedniej nie udało się to i rozważamy uruchomienie nowego modułu.
    Do tego czasu niestety nie dochodzą do nas materiały przekazywane przez „automat”.
    Po uruchomieniu nowego modułu poinformujemy o tym.

    #18560
    audyt4
    Uczestnik

    ja też miałam problem dostać się na forum bo mój login i nick nie działał…ale dzisiaj dostałam informację zwrotną….i to mnie cieszy….pewnie z problemem publikacji też w najbliższym czasie się uporają 🙂 pozdrawiam wszystkich.

    #18568
    szymonek123
    Uczestnik

    Powiedźcie mi proszę… nie widzę zakładki na stronie „MATERIAŁY”.
    😎

    #18589
    xxl
    Uczestnik

    Szymonek123, ja też nie widzę tej zakładki
    i z tąd właśnie wynika mój problem, czy wogóle ona jeszcze jest, a jeżeli tak to jak do niej dotrzeć, czy ktoś ma na ten temat jakieś informacje?

    #18592
    audyt4
    Uczestnik

    nie ma rzeczywiście…. 😈

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.