poniedziałek, 15 sierpnia, 2022

"Forum" wyjechało do Torunia

Home Forum Sektory Samorządy "Forum" wyjechało do Torunia

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #18856
  kikcloud
  Uczestnik

  Cisza jak makiem zasiał. Całe „forum” wyjechało do Torunia? 😉

  #18857
  meg
  Uczestnik

  Całe „forum” nie wyjechało nie wyjechało 😀
  Ale cisza faktycznie jest 😕 a może cisza przed burzą ❓

  #18862
  scypion
  Uczestnik

  Ciekawe co tam ustalili i co powiedzą po powrocie.

  #18898
  ryszard
  Uczestnik

  Forum wróciło,było kilka osób w Toruniu,nawet nie wiecie moi drodzy jakie fajne i jacy fajni aw..
  Jestem pod wrażeniem i czekam, aż zaczna pisac..Może Ty Emilo?
  pozdrawiam

  #18899
  emus
  Uczestnik

  Jestem, jestem. Trochę zabiegana, ale na forum spojrzałam.

  #18900
  ryszard
  Uczestnik

  Witam,ponieważ juz kilka osób do mnie dzwonilo i mailowalo: co tam bylo w Toruniu,????chce WAM przekazać kilka zdań w sprawie.
  Frekwencja ludzi znakomita jak na obecne czasy a reprezentacja aw i kontroli bardzo a to bardzo wysoka….to samo dotyczy oceny poziomu organizacyjnego i merytorycznego szkolenia.Wiem co nieco na temat audytu funduszy UE, z zyskałem porzadny kawałek wiedzy.I na koniec” sam tort” czyli propo Ustawy o jakiej pisze sie na forum.Autorów jest dwóch ,na razie jest to nieuczesany projekt ale idzie na kilka tygodni do własciwych ludzi( znających sie na legislacji).Projekt nie bedzie publikowany do czasu jego ostatecznego kształtu.Merytorycznie?oceniam wysoko… we wszystkich, zasadniczych punktach wyczerpuje (NASZE ) oczekiwania srodowska i wczesniejsze propo wyslane róznymi kanałami (rok 2006 i 2007 i dalej..). Jednoznacznie i bardzo istotny sposób wprowdzano temat : powołanie KRAJOWEJ IZBY AW , egzamin panstwowy z odpowiednim wpisem do rejestru krajowego przyszlego aw,uznanie dotychczasowych wszystkich certyfikatow z obecnej ustawy..pełne podparcie sie MSPPAW oraz zarządzanie ryzykiem w jfsp..
  Nie jestem upoważniony ,przekazywac wiecej danych.Ale moge z całą odpowiedzialnoscia przekazac: JEST O CO WALCZYC KOLEZANKI I KOLEDZY.. I naprawde trzeba sie uzbroic w cierpliowosc,nawiazac kontakt z Darkiem…
  Mysle ,ze jeszcze troche wody upłynie ,zeby organizacyjnie przygotowac racjonalnie ,rzeczowo,konstruktywnie ,obiektywnie …..Teraz potrzeba chwili wymaga jednego:ABSOLUTNEJ ,BEZWZGLĘDNEJ INTERGACJI SRODOWISKA w zakresie opracowania i poprowadzenia sprawy ustawy.
  Pozdrawiam
  Ryszard

  #18901
  scypion
  Uczestnik

  Wspaniale! Takie nowiny co poniedziałek chciałbym otrzymywać!

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.