środa, 24 kwietnia, 2024

"O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie "

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 124)
  • Autor
    Wpisy
  • #1130
    ryszard
    Uczestnik

    Witam wszystkich!!
    Wkrotce minie rok ,kiedy zaczęla funkcjonowac stronka paw.audyt.net .Niestety nie należe do pierwszych użytkowników ,bo Audytorem zostałem 9 wrzesnia ub.roku,a prace podjąłem własnie w pażdzierniku.
    Zwracam sie z pytaniem do Zespołu PAW ,ktory nieprzerwanie pracuje z nami z następująca propozycją .
    Wielu uzytkowników zawdziecza WAM przede wszystkim pozbycie sie pewnej samotnosci, uzyskania materiałow,poznanie nowych ludzi .Welu dzisiaj z nas sprawdza sie w dyskusjach ,wymianie poglądów..itp Duzo dobrego wniesliscie Koledzy do naszego, nowego zawodu.Ale zycie idzie do przodu ..przybywa uzytkownikow i pewno problemow organizacyjnyh i technicznych.Chcemy sie z WAMI podzielic naszą troską i sprawami na żywo.I dlatego pytam ? czy nie istnieje taka koniecznosc abysmy sie spotkali w którąs sobote pazdziernika? Miejscie ,czas zawsze na jubileusze wyznacza gospodarz!!
    Znam WAS nieco i wiem ,ze zalezy WAM na opinii co poprawic ? Ulepszyc ? I co dalej ? Czy mozemy liczyc na dalsza Wasza prace na rzecz juz liczącej grupy AW, nie tylko z certyfikatami MF?
    Zastanówcie sie!! Koszty jak zwykle sa w naszej kieszeni..Do WAS nalezaloby powiedziec :TAK i podac warunki ,formę , konwencję spotkania..
    Ale oprocz czesci oficjanej jest chyba potrzeba i drugiej ktorą dzisiaj zaproponowały dziewczyny AW: „O adminie przy winie” ?
    Co sadzicie o takiej imprezie integracyjnej naszego środowiska ? A moze ktos lepiej to postrzega ?
    Decyzja nalezy do WAS.
    Pozdrawiam wszystkich
    Ryszard

    #1131
    sonl
    Uczestnik

    No coż, ja osobiście czekam tylko na hasło GDZIE I KIEDY.

    Pozdrawiam
    SONI

    #1132
    marcind
    Uczestnik

    Witam serdecznie!
    Choć także nie jestem "ojcem-założycielem" PAW to popieram inicjatywę Ryszarda i uważam,że można raz w roku zrobić "spęd" PAWowiczów, co słuzyć bedzie wzajemnemu poznaniu się, integracji i zwyczajnemu poprawianiu warsztatu. Mam nadzieję, że ta dyskusja bedzie rzeczowa 😆 i niedługo zaczniemy rozmawiać o konkretach – terminach, miescu, kosztach, programie itp

    pozdrawiam

    #1133
    izmi
    Uczestnik

    ja również czekam niecierpliwością… 😆
    pzdr

    #1134
    lukebor
    Uczestnik

    Witam.
    Ja również nie jestem od samego początku, ale to chyba nic nie szkodzi 😉 mam propozycję: może by spróbować połączyć inicjatywę spotkania z próbą rozpoczęcia starań o nasz „konkurs” ? można by omówić najważniejsze sprawy i podjąć jakieś decyzje.zresztą gdyby nawet się nie udało dojść do jedynie słusznych wniosków, zawsze się można kawy napić :wink:..problem tylko w tym, żeby każdemu pasował termin i miejsce:wink:

    #1135
    izmi
    Uczestnik

    i w tym właśnie jest ambaras by się wszystkim chciało naraz 😉 … a tak poważnie: w październiku mamy całych 5 sobót, więc chyba jedną uda nam się wygospodarować ❓
    pzdr

    #1137
    PAW
    Opiekun forum

    Witam!

    Dziękujemy za słowa wsparcia i uznania! Bardzo chcielibyśmy się z Wami wszystkimi spotkać ale jak wspomniał /-a Lukebor problem może być z terminem.

    Otóż równy „roczek” będziemy obchodzić 20 października 2005r. Zastanawialiśmy się również nad Waszym pomysłem a propos Audytora Roku – jak widać jest kilka dobrych powodów aby się wspólnie spotkać.

    Należy jednak wziąć po uwagę dobry termin i miejsce! Wiadomo, że w tym okresie odbywać się będą jeszcze szkolenia „PHARE-owskie” (część osób z tego powodu nie mogła przyjechać w kwietniu…). Uważamy, że takie spotkanie musiałoby być spotkaniem „merytorycznym” – i już w tej kwestii mamy przygotowane wstępne założenia, a z drugiej strony warto byłoby ustalić najdogodniejszy termin. Najmniej kolidujący okres to od 11 listopada. Tylko czy w tym terminie nie zawita do nas zima? A region? Jak zima – to góry….

    P.S.
    Zastanowimy się nad przygotowaniem sond na te tematy. Prosimy też o podsyłanie propozycji (też do pytań sondażowych) do nas – paw@audyt.net

    Pozdrawiamy
    Zespół Audyt.Net

    #1140
    izmi
    Uczestnik

    hmmm, tak się zastanawiam, czy te ostatnie zdania nie były przypadkiem skierowane do mnie… ❓ ale ok, pomyślimy, w końcu w grupie łatwiej to wychodzi…
    😀
    pzdr

    #1141
    izmi
    Uczestnik

    aby nie było niedomówień, wyjaśniam: chodziło mi o sondę, pytania i odpowiedzi … 😈
    pzdr

    #1144
    gabi
    Uczestnik

    Najlepiej gdyby spotkanie odbyło się w sobotę (może sobotnio-niedzielne), bo w te dni chyba nie ma szkoleń Phare.

    #1145
    mysza
    Uczestnik

    Witam
    Jak chodzi o integrację, to ja oczywiście TAK. Gabi ma rację w sobotę i niedzielę nie ma Phare, a chyba lepiej żeby jeszcze nie było zimy. Miejsce wydaje mi się każde dobre. Już izmi i Marcin dostali mandat na rozeznamie tematu jeżeli chodzi o koszty imprezy. Konieczne jest zoraganizowanie jednego miejsca, w które będziemy się zgłaszać, wyrażając tym samym akces w imprezie (izmi to czasem nie Twoja działka?). Tylko teraz musimy się zastanowić o czym będziemy rozmawiać, żeby nie było nudno, bo jak się zajęcia w podgrupach wcześnie zacznął to szybko się imperza skończy. Myślę, że możemy rozmawiać na temat organizacyjno – techniczne (współpraca międzybranżowa, powołanie oficjalnej pomocy audytorów którzy już zdali tym co jeszcze nie zdali, właśnie wspólna nauka, zorganizować grono nauczania dla tych co chcą przystępować do innych egzaminów, itp.) To w tej chwili mi przyszło na myśl, ale może jak się prześpię z problemem to wymyślę coś mądrzejszego. Nie widzę na tym spotkaniu miejsca na jakieś poważne wykłady i jakichś mądrych naukowców gotowych w każdej chwili do wygłaszania mów na tematy audytu. Może się trochę zaplątała. mam pytanko. czy to ma być spotkanie na luzie? czy raczej poważny zjazd? To pytanie chyba powinnam zadać na początku, ale przynajmniej ten, kto odpowie na nie będzie wiedział o co mi chodzi.
    Pozdrawiam
    Mysza

    #1147
    marcind
    Uczestnik

    Proszę Państwa!
    W moich okolicach (Olsztyn) jest duzo rozmaitych ośrodków (pewnie jak wszędzie) ja byłem w jednym z nich na słuzbowym szkoleniu i było pozytywnie.Oto link:

    http://www.lesne-wrota.pl/

    pozdrawiam

    ps jeęli każdy przepatrzy tę stronkę to oczywiście biorę na siebie kontakt z ośrodkiem i ustalenie cen itp.
    ps2 tak, to te Klewki od Talibów i wąglika 🙂

    #1148
    sonl
    Uczestnik

    Marcinie, zajrzałam na stronkę wszystko ok. Miejsce ekstra, tylko jest strasznie daleko. Może coś w centrum Polski udałoby sie znalezc, tak aby dla kogoś z drugiego końca Polski nie była to wyprawa 12 godzinna.
    Aaaaaa oczywiście nie marudze 😆 bo jakby co to chetnie pojadę.
    Co do terminu, skoro PHARE jest również w listopadzie, to może we wrześniu, wówczas sprawdzilibyyśmy, który termin jest najbardziej odpowiedni (może jakaś sona, tak ulubiona przez niektórych :smile:) dla chętnych audyt.netowców. Póki jeszcze w miare ciepło, bo ostrzegam marznąć nienawidze,
    Pozdrawiam

    #1149
    mysza
    Uczestnik

    Soni faktycznie ośrodek fajny i nadaje się na taką imprezkę. Jeżeli chodzi o odległość, to też będę miała daleko, ale to nie ma znaczenia (chyba). Możemy się umówić i razem pojedziemy, będzie nam weselej. Najważniejsze, żeby pomysł wypalił i żeby było wesoło.
    Mysza

    #1150
    ryszard
    Uczestnik

    Widze ,ze propozycja jest rozpatrywana bardzo pozytywnie..Czyli praca integracyjna PAW-ia idzie zgodnie z planem..Mam prosbe do wszystkich : poszukajmy tez osrodkow w centrum Polski ,dostepnych i o dobrym standardzie..A spotkanie traktuję głownie w kategoriach:rozmawiamy o wzmocnieniu naszych kontaktów i sami przygotowujemy z PAW-iem warsztaty o tematyce branzowej od rana do popoludnia .
    A pozniej „O Adminie przy winie”.Mysle ,ze wszystkich usatysfakcjonuje fakt ,stałej wspólpracy i nowych kontaktów .
    Termin oczywiscie koniec wrzesnia – pierwsza sobota pazdziernika.Wyjazdy organizowalibysmy tak, aby znajomi zabierali po drodze kolejnych uczestnikow.
    Oczywiscie Osrodek musi zabezpieczyc logistycznie wszystkie sprawy od miłej atmosferki do ciepłej derki..A po za tym ,nie wyobrazam sobie ,zeby ktos mogł zmarznąc ..
    To sprawa organizacji.Ciesze sie i ostro pracuje nad projektem programu .
    Moze ktos ma dobry pomysł?Bedę wdzieczny..
    Pozdrawiam wszystkich gorąco..
    Ryszard

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 124)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.