sobota, 20 kwietnia, 2024

"O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie "

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 124)
  • Autor
    Wpisy
  • #1190
    sonl
    Uczestnik

    hehehe… ani mru mru…. jednym słowem ciiiiiiiiiiiii o ……. 😆

    #1191
    iga
    Uczestnik

    chętnie napiłabym sie z Wami kawy, ale sprawdzałam plan podróży PKP, do Łeby jechałabym 12 godzin z 3 przesiadkami… 🙁

    #1192
    sonl
    Uczestnik

    Iga, ja również nie mam po drodze do Łeby, ale chyba nie jest na 100% ustalone, że to będzie Łeba. Może ktoś jeszcze będzie jechał z Twoich stron.

    #1193
    izmi
    Uczestnik

    Iga, dlatego proponowałam wcześniej Gdańsk…dużo łatwiej dojechać… 🙂

    #1194
    anetka
    Uczestnik

    bo to nie będzie Łeba , tylko Mielno, a poza tym chyba warto zobaczyć morze, w końcu ja też nie mam tak blisko, a jednak podjełabym się przyjechania, bo na pewno WARTO 😀

    #1195
    mysza
    Uczestnik

    ja też nie mam blisko. Poradzimy sobie. Możemy się przecież jakoś umówić, to nie koniec świata. Iga a skąd będziesz jechać? Może masz obok jakiegoś audytorka, który też się wybiera.
    Mysza

    #1196
    iga
    Uczestnik

    nasze morze jest piękne ❗ wiem – ale musiałabym wziaść urlop, żeby dojechać i byc przytomna 😕 a już go w tym roku nie mam 🙁 Jestem z Małopolski

    #1197
    anetka
    Uczestnik

    jak wyjedziesz w piątek, to my cię w sobotę odbierzymy 😀 spoko

    #1198
    juror
    Uczestnik

    Widzę, że jest coraz więcej chętnych. Jeśli chodzi o dojazd, to się jakoś skrzykniemy. Bardzo bym chciał, żeby to doszło do skutku.
    Pozdr.

    #1199
    iga
    Uczestnik

    No ale decyzja co do miejsca jeszcze nie zapadła….. a moze uda mi się wypić z wami kawę w ramach delegacji 😀

    #1200
    mysza
    Uczestnik

    Coś się wykombinuje. Tylko zobaczymy na ostateczną wersję spotkania.

    #1201
    anetka
    Uczestnik

    musimy podjąć jakąś decyzję, nie zmieniajmy co chwilę miejsca, skupmy się na merytoryce…..

    #1202
    juror
    Uczestnik

    Masz rację Anetka.
    Pozdr.
    __________________________________
    juror

    #1203
    mysza
    Uczestnik

    Czekamy wszyscy na propo PAWa
    Mysza

    #1204
    PAW
    Opiekun forum

    Witam!

    Jak wspominaliśmy w newsletterze, przeczytaliśmy wszystkie Wasze posty. Analizujemy każdy pomysł. Ze swojej strony podjęliśmy już odpowiednie kroki. Jednak trzeba sobie zdać sprawę z tego, iż jest nas sporo i należy przygotować wyważoną propozycję. Dlatego prosimy o pomysły i podpowiedzi ale prosimy także o trochę czasu. Chyba wszyscy chętni chcieliby aby było to zorganizowane dobrze, a nie koniecznie szybko… Zobowiązujemy się do przekazania konkretnych informacji w odpowiednim czasie. Myślimy, iż dobry czas na podanie „konkretów” to sierpień.

    Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wyrozumiałość i cierpliwość!

    Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia
    (-) PAW

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 124)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.