piątek, 29 marca, 2024

"O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie "

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 124)
  • Autor
    Wpisy
  • #1205
    juror
    Uczestnik

    OK PAW – czekamy! 😀

    #1207
    anetka
    Uczestnik

    oj żeby to czekanie nie doprowadziło do rozluźnienia atmosfery i wycofywania się z pomysłu 😀 OK będzie jak będzie

    #1208
    mysza
    Uczestnik

    Bo określenie sierpień jest bardzo ogólne. Może to być 1 sierpnia, a może być 31 sierpnia.

    #1210
    lukebor
    Uczestnik

    witam:smile:hmmm…widzę, że dyskusja rozgorzała, to dobrze…problem pojawia się, jak to przewidywałem, z ewentualnym miejscem spotkania. Mielno? fajnie, tyle, że w tym wypadku nie wiem, czy to dobry pomysł – z prostego powodu: jedni będą mieli bardzo blisko, a inni dalej (nie ukrywam,że należę do tej drugiej grupy – żeby nie było niedomówień). równie dobrze mógłbym zaproponować Zakopane:smile: przecież środek Polski byłby bardziej przystępny dla wielu z nas!z tym się wiążą także koszta dojazdu, nie tylko noclegów i wyżywienia.nie chciałbym być źle zrozumiany – ale pomyślmy nad tym jeszcze…pozdrawiam wszystkich:smile:

    #1211
    olivkova
    Uczestnik

    Drogi PAWiu,

    z przyjemnością włączę się do dyskusji i rozważań. Może byś wziął pod uwagę wszelkie rozwiązania i możliwe do realizacji koncepcje? polecam z permanentnego patrzenia na lewo spojrzeć nieco na prawo… może da się obie kwestie połaczyć???:smile:

    nieco opuszczona przez Ciebie „prawicowa” Olivkova ; )

    #1216
    juror
    Uczestnik

    A coż widzę? Czyżby temat się już wyczerpał? Nikt już nie pisze, nie zgłasza żadnych propozycji.
    Może faktycznie pomyślmy o zorganizowaniu tego spotkania w centrum naszego kraju. Żeby mieszkający na jego krańcach audytorzy mieli bliżej. Zapraszam do dalszej dyskusji.
    Pozdrawiam
    _______________________________________
    juror

    #1217
    izmi
    Uczestnik

    juror!
    nikt nie pisze, bo PAW ma się tym zająć i dać cynk i ołów 😉 po namyśle wydaje mi się, że centrum kraju byłoby najlepszym wyjściem dla większości… tylko co? znowu Łódź i Prząśniczka? to w końcu środek…wawa – ciut droga… to może wypośrodkujmy i jedźmy do skierniewic – powinno być taniej, tylko, że tam ani górki, ani wody porządnej tylko lasy w okolicy by się znalazły…może być zgierz /czy tam są jakieś ośrodki?/, pabianice, itp. itd. może zastanówmy się na czym nam zależy: na integracji czy miejscu spotkania? mi osobiście wydawało się , że nie miejsce jest w tym wszystkim najważniejsze /choć racja: kokosów nie zbijamy, więc im bliżej miejsca zamieszkania, tym lepiej…/
    pzdr 😀

    #1219
    anetka
    Uczestnik

    w takim razie proponuję POZNAŃ 😀

    #1220
    juror
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o mnie, mogę jechać nad morze i w góry. Miejsce nie jest takie istotne. Najważniejsze jest, abyśmy się spotkali i chociaż trochę poznali.
    Pozdrawiam 😀 😀 😀
    __________________________
    juror

    #1221
    anetka
    Uczestnik

    w takim razie najlepiej trzymajmy się tego co już wcześniej ustaliliśmy Mielno ❗

    #1222
    izmi
    Uczestnik

    😆 hahaha, a może zróbmy sobie wideokonferencję ❓ każdy będzie sobie siedział u siebie i nie trzeba będzie ponosić kosztów podróży ❓
    💡 jasne, oświeciło mnie …EUREKA ❗ ❗ ❗
    ja może jeszcze zaproponuję KRAKÓW -> dawno tam nie byłam… 😆

    #1224
    anetka
    Uczestnik

    jak tak dalej będziemy się decydować i rozczulać nad miejscem spotkania, to nic z tego nie wyjdzie, ludzie zaczną się naw wycofywać z tego przedsięwzięcia, ja osobiście jestem już tego bliska ………. 😐

    #1225
    izmi
    Uczestnik

    anetka!!! nie rób tego, proszę!! tak sobie tylko gdybam, bo nie mogę się doczekać decyzji PAWika…ZOSTAŃ ❗ ❗ ❗ NIE ODWRACAJ SIĘ OD NAS ❗ ❗ ❗

    #1227
    juror
    Uczestnik

    Popieram Anetkę. Mielno ❗
    I nie zniechęcaj się, głowa do góry.
    Pozdrawiam 😀 😀 😀

    #1250
    baziap
    Uczestnik

    Witam! 🙂
    Z ciekawością i uwagą przeczytałam wszystkie wypowiedzi w tym wątku. Bardzo się cieszę, że wszyscy użytkownicy wykazują chęć spotkania, poznania się, pogadania, ect. Najważniejsze w tym jest to, iż jest to inicjatywa oddolna, przez nikogo nie narzucona.
    Na potwierdzenie, iż jest taka potrzeba dodam, że wróciłam właśnie z drugiego bloku szkolenia Phare w Otwocku i w naszej grupie często pojawiał się temat integracji środowiska aw. 😉
    Rozmawialiśmy m.in na temat organizowanej przez SAW w październiku (pierwsza połowa miesiąca) konferencji pod Warszawą. Ze wstępnych planów i założeń wynika, że szykuje się całkiem, całkiem niezłe merytoryczno-integracyjne spotkanie. 😎 Konferencja jest organizowane razem ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce.
    Założeniem tej konferencji jest możliwość udziału wszystkich chętnych aw i księgowych, nie tylko członków SAW.
    Słuchajcie, może w ramach tych planów, które są poczynione, czyli spotkania integracyjnego PAWiowiczów warto zrobić spotkanie większe, wtedy kiedy jest konferencja SAW. Uważam, że byłoby fajniej spotkać się w większym gronie: użytkownicy PAW, członkowie Stowarzyszenia i inne chętne osoby. 😀
    Co o tym sądzicie? pzdr.
    baziap

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 124)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.