piątek, 19 kwietnia, 2024

"O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie "

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 124)
  • Autor
    Wpisy
  • #1253
    ryszard
    Uczestnik

    Witam ! Poniewaz w wyniku wielu głosów oddolnych zaproponowałem ,spotkanie „O pawie na kawie” i dodany „O Adminie o winie” o charakterze typowo integracyjnym,pozwole sobie na kilka uwag w tym temacie.
    .Nie widziałem tej imprezy pod jakimkolwiek „sztandarem”,jakiejkolwiek organizacji dlatego ,ze integracyjna rola PAW od blisko roku zasługuje na takie wyróznienie , naszą sympatie ,moze i też wdzięcznosc..
    I uważam ,ze bardzo zaszczytne cele znakomitych organizacji, pozostawilbym przynajmniej do dalszej przyszłej wspólpracy, na pózniejszy okres..W chwili obecnej powinna się odbyc typowa ,integracyjna , nasza impreza pawowiczów”ktorzy z roznych względów ,nie chcą się opowiadac za przynaleznoscia do jakiejkolwiek organizacji .
    Wiele spraw z tego zakresu powinno”dojrzec ,”a decyzje co do dalszego kontnuowania przygotowań i miłego ,koleżeńskiego przyjacielskiego spotkania, pozostawiam wszystkim tym ,co wiernie są związani ze strona netowa: paw.audyt.net.
    Ja juz decyzje podjąlem,zostaję z moja strona netowa paw.audyt.net,chce spotkac sie ludzmi ktorzy ta strone tworzą na codzien .Z wami pawowicze..Z zespołem też.
    Ja przynajmniej tak to postrzegam..
    Pozdrawiam wszystkich
    Ryszard

    #1254
    anetka
    Uczestnik

    zgadzam się z Ryszardem, nie mieszajmy się w organizacje, to był nasz pomysł PAWowiczów i w tym kierunku dążmy, a poza tym z reguły spotkania organizaowane przez „Instytucje” są o wiele droższe niż organizowane systemem gospodarczym, bo nam zależy na spotkaniui się , wymianie poglądów, nie interesuje nas zarobkowo…….

    #1256
    mysza
    Uczestnik

    W tym miejscu popieram zdanie Ryszada i Anetki. Przynależność do organizacji jest rzeczą indywidualną każdego z nas. Inicjatywa spotkania uczestników serwisu PAW wyniknęła z chęci poznania się i omówienia kwestii organizacyjno – technicznych (między innymi) związanych z dalszą współpracą, która z każdym dniem jest coraz lepsza. W związku z tym chcemy w gronie użytkowników tego serwisu uczcić pierwszy rok naszej wspólnej pracy.
    Dlatego chciałabym, abyśmy pozostali przy takiej konwencji tego spotkania.
    pozdrowienia
    Mysza

    #1262
    juror
    Uczestnik

    Popieram zdanie Ryszarda, Myszki i SONI.
    Pozdrawiam wszystkich.
    ________________________
    juror

    #1263
    joawar
    Uczestnik

    Zdecydowanie spotkanie PAW-owiczów bez żadnych innych etykietek. 😀
    Pozdrawiam

    #1266
    Gosc – aw
    Uczestnik

    Czesc. Tez uwazam, ze powinno byc to spotkanie PAWiowiczow. Uwazam, ze jak ktos chce jechac na spotkania „Organizacji” to moze jechac. To spotkanie (szkolenie) powinno byc (ma byc!) zorganizowane przez PAW i to PAW powinien decydowac kogo zaprosic do wspolorganizacji! W kazdym badz razie NIE MA SENSU spotkac sie „przy okazji” szkolenia ktorejs z „Organizacji”.
    Ja sie wybiore na szkolenie PAW – nie ma znaczenie lokalizacja (chociaz jestem za centrum)

    #1269
    anetka
    Uczestnik

    ale PAW to też „Organizacja”……

    #1270
    mysza
    Uczestnik

    Cześć.
    Anetko wydaje mi się, że koledze chodziło o inne organizacje niż PAW.
    Mysza

    #1271
    juror
    Uczestnik

    Tak Anetko, Myszka ma rację. 😀

    #1273
    mysza
    Uczestnik

    Dzięki juror. Kto ma rację stawia kolację.
    😉

    #1275
    anetka
    Uczestnik

    no nie byłabym tego taka pewna, w końcu PAW związane jest z SAW ……

    #1276
    anetka
    Uczestnik

    ja jestem za tym żeby zrobili to PAWowicze, żeby to wyszło od nas a PAW byłby naszym gościem honorowym bo co jak co, ale dużo się mu zawdzięcza 😀

    #1277
    mysza
    Uczestnik

    Anetko, ale ja mówiąc PAW miałam na myśli cały serwis, a właściwie jego użytkowników, a nie osobę PAWa.

    #1278
    anetka
    Uczestnik

    oczywiście Myszko ok 😀

    #1291
    mysza
    Uczestnik

    Witam
    Mam nadzieję, że nikt nie wątpi w to, że spotkanie PAWowiczów się odbędzie, bo to fakt niezaprzeczalny. Jak widać z sondy większość chce, aby spotkanie odbyło się w Polsce centralnej, ale na wszystko proszę, nie w Wawie!!!! Może w takim razie podyskutujmy nad kwestią merytoryczną, bo to też ważne.
    Pozdrawiam
    Mysza

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 124)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.