czwartek, 25 kwietnia, 2024

"O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie "

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 124)
  • Autor
    Wpisy
  • #1320
    juror
    Uczestnik

    Nie musi to być ten ośrodek. Najważniejsze jest to, żebyśmy wreszcie mieli listę chętnych. A może coś zaproponujesz Anetko.

    #1321
    mysza
    Uczestnik

    Przecież jest kilka propozycji i nikt nie powiedział, że to muszą być właśnie te. To była tylko moja propozycja.
    Mysza

    #1322
    anetka
    Uczestnik

    ja już dużo rzeczy proponowałam, ale widzę że wciąż temat kręci się wokół jednego, nudno już się robi…….

    #1324
    ryszard
    Uczestnik

    Witam!!
    Wspolnie juz ustaliliśmy wiele w temacie spotkania.
    Wiemy z propozycji: co już chcemy,kiedy i mamy konkrety: gdzie./mamy z czego wybrać!!/
    Najważniejsze ,ze jest Wola takiego spotkania,a nie zamykania sie w małym kregu,nie musimy bowiem prosic o „wzmocnienie” frekwencji.
    Z posiadanych do tej pory przeze mnie info,sprawa jest w centrum uwagi kiludziesięciu osob z naszego Pawiowskiego grona i co jest równie ważne innych ,sprzyjających nam AW spoza jfsp.
    Sadze ,ze do poniedziałku ostatecznie bedzie wiadomo ,ktore miejsce wybierzemy na pierwsze spotkanie.
    Tak ,pierwsze ,bo kolejne powinny sie odywać regularnie co kwartał,systematycznie i planowo.Tak to widze.Ma byc integracja a nie działanie od „przypadku do wypadku”.
    Mam nadzieje,ze w poniedziałek 1 sierpnia ostatecznie nasza koncepcja spotkania integracyjnego oficjalnie moze byc zgloszona dla PAW.Czas ucieka,ludzie oczekuja konkretów i tutaj popieram anetke.
    Jako współautor pomysłu „Audytor Roku”, chcę przypomniec rowniez, o tej ważnej, Naszej wspolnej sprawie.Nie wyobrazam sobie też ,aby inna organizacja lub instytucja związana z AW , podjęła sie obecnie realizacji naszego pomysłu..
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich
    Ryszard

    #1329
    slaw
    Uczestnik

    Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o AW. Dla mnie takie spotkanie integracyjne to pierwszorzedny pomysł.Moja lokalizacja to północno zachodnia Polska – Kołobrzeg. Jeżeli spotkanie miaoby się dobyć po sezonie to mogę się rozejrzeć po okolicy i z pewnością coś atrakcyjnego w sprawie lokum się znajdzie. Popieram Ryszarda w sprawie systematyczności i cyklicznośći spotkań

    #1330
    anetka
    Uczestnik

    to poszukaj coś fajnego, może faktycznie warto było by w Kołobrzegu, dobry dojazd z całego kraju

    #1331
    ryszard
    Uczestnik

    Mysle ,ze trzeba aby wszyscy zainteresowni wypowiadali się w kwestii lokalizacji.
    Musimy rozpatrzyc najbardziej racjonalną lokalizacje .Taką, ktora bedzie odpowiadać większości zainteresowanych uzytkownikow..
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #1332
    juror
    Uczestnik

    Jak do tej pory większość z nas wybrała Polskę centralną. Panie i Panowie audytorzy szanujmy zasady demokracji!
    Pozdrawiam.
    _________
    Juror

    #1333
    mysza
    Uczestnik

    Witam
    Ludzie przecież to łapki opadają!!! Wybraliśmy Polskę centralną i ten temat już jest zamknięty. Na tapecie mamy teraz wybór konkretnego ośrodka, no i oczywiście termin, do którego mamy przysyłać zgłoszenia.
    Pozdrowienia
    Mysza

    #1334
    slaw
    Uczestnik

    proponując kołobrzeg lub okolice miałem na myśli np kolejne spotkanie. Nie neguje centralnej Polski. Mam dobre połączenie i rzeczywiście wszyscy którzy sa ze skrajnych części kraju mają w miar taką samą odległość

    #1335
    mysza
    Uczestnik

    Sorki slaw, nie zajarzyłam tematu 🙄
    Mysza

    #1337
    juror
    Uczestnik

    Slaw! Bardziej precyzuj swoje myśli, wtedy nie będzie nieporozumień 😀
    Pzdr.
    ____________
    Juror

    #1370
    mysza
    Uczestnik

    Witam
    Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na czacie został powołany mały zespolik, który będzie zajmował się organizacją spotkania. O ustaleniach będziecie na bieżąco informowani.
    Pozdrawiam
    Mysza

    #1373
    ryszard
    Uczestnik

    Mili moi !!
    Mysza jest skromna ,ona szefuje,sa w zespole juror,SONI,izmi,marcin.d,skibania, Ryszard..czy jeszcze chciałby nas ktos wspomoc??

    #1374
    admin
    Opiekun forum

    Zapomniales o nas tj. o PAWiu i Adminie

    :mrgreen:

    my tez jestesmy w tym zespole

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 124)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.