piątek, 29 marca, 2024

Rachunek sum na zlecenie

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Rachunek sum na zlecenie

  • This topic has 27 odpowiedzi, 8 odpowiedzi, and was last updated 17 years temu by Anonim.
Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)
  • Autor
    Wpisy
  • #3400
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #3410
    3
    Uczestnik

    Dziękuje za odpowiedz:-) Źrodła, ktore zaproponowałeś nie rozszeżyły mojej wiedzy na temam dodatkowych czynności, ale po rozmowach i sprawdzeniu w aktach prawnych liste poszeżyłam o jeszcze kilka dodatków, ale moja wnikliwość spowodowała rownież utrate przez kilku pułkownikow dodatku za te dodatkowe czynności.
    A w sprawie autorytetu – ciężka sprawa. Ja znalazłmam swoj sposób (nie wiem czy na autorytet ale na powage mojej osoby i funkcji audytora). Też jestem osobą młodą, a do tego kobietą i zupełnie z poza „wojskowości”- ale okazało się że dałam rade.
    – Wymusiłam swoje uczestnictwo w odprawach cotygodniowych (zebraniach), do którego mają dostęp tylko wybrane osoby (tkz zarząd) to podniosło wage mojego stanowiska,
    -na pierszy ogień wziełam uposażenia i wynagrodzenia wynikiem była utrata kilku dodatkow itp szczegolnie przez pułkowników to spowodowało że się troszke mnie boją ,ale jednocześnie kilka osob zyskało, oczywiście wszsytko zgodnie z prawem – poprostu porządek gorą.
    -A do tego dodaje urok osobisty 😉 i poprostu jakoś lepiej lub gorzej ale jest.
    Powodzenia 🙂
    Papa!

    #3422
    Anonim
    Nieaktywny

    Autorytet – na narady wbiłem sie w 3 tygodniu pracy, siedze po prawicy zastepcy szefa – nie jeest źle. Problem leży w tym, ze szef nie za bardzo mi pomaga jak do niego latają z skargami – bo ten audytor chce dokumantów i chce je Xerowac!

    Główny ksiegowy w ogóle nie chce mi dać xerowac a czytac tylko przy ksiegowych moge faktury, umowy itp… paranoja… a szef każe tylko notatki robić… w poniedzialek robie prezentacje na temat metodyki zbierania informacji, moze to cos pomoże

    #3426
    3
    Uczestnik

    Witam!
    Ciekawa jestem jak uda Ci się prezentacja. Ja bede robiła takie małe szkolonko przybliżające sens i role audytu w środe, choć już to robiłam w grudniu, ale to na zasadzie „przy okazji” teraz bedzie oficjalnie 🙂 (mam nadzieje że nasze gadanie nie bedzie jak „grochem o ściane” i trafi do kilku co bardzie upartych osób)
    W sprawie kserowania dokunentow też napotykam na opory ale…. 🙂 nie chcę przechwalić.
    P.s. moją przewodnią myślą na szkolonku ma być : audyt ma pomóc, usprawnić – tak staram się to wszsytko pokazać 🙂
    Powodzenia!

    #3480
    joanna
    Uczestnik

    To prawda, że życie audytorów nie jest usłane różami. Ja już przeprowadziłam szkolenie na temat audytu. Jedna dobra rzecz pracy w JW jest to, że przynajmnie wszyscy, którzy mieli się stawić, przybyli. Wystarczył Rozkaz dzienny.
    Jeśli chodzi o kserowanie materiałów, to mam problemy, ale tylko techniczne.
    Jest jednak pewne światełko w tunelu – potrzebna jest tylko wytrwałość. Wiem coś o tym, bo po siedmiu – ośmiu miesiącach pracy w JW, sytuacja zaczyna się poprawiać.

    Życzę więc dużo wytrwałości – da się ich ujarzmić.

    #3507
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #3523
    joanna
    Uczestnik

    Nie wiem dlaczego, ale Dowódcy własnie w ten sposób patrzą na naszą pracę. Ale nie łam się. Ja staram się w każdym momencie mówić, że jestem bardziej od wskazywania, gdzie trzeba wzmocnić kontrolę wewnętrzną, albo gdzie musi się ona pojawić.
    Mam wrażenie, że powoli to zaczyna zmieniać podejście mojego szefa do mojej pracy. Zaczyna nawet traktować mnie jako organ doradczy.

    Cierpliwość – to jest na nich broń

    #3525
    3
    Uczestnik

    🙂

    #3558
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #3559
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #3885
    j
    Uczestnik

    to nie jest tak sumy na zlecenie dotyczą np inwestycji prowadzonych przez RZI na rzecz innych podmiotów , media nie mogą być jezeli wystawimy fakturę lub notę rozliczenową to nie są sumy na zlecenie tylko dochody budzetu panstwa

    #3886
    j
    Uczestnik

    🙄 niema pełnego katalogu
    porównaj ustalenia z ustawy art 88 z rozporządzniem

    #3892
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.