piątek, 19 kwietnia, 2024

Rząd przyjął autopoprawkę z 24.11.

Home Forum Egzaminy egzaminy Rząd przyjął autopoprawkę z 24.11.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #8309
    meg
    Uczestnik

    Czyli:
    1. Nie ma GIAW
    2. Nie ma egzaminów
    3. Zostaje zapis , ze audytorem może byc osoba , która złozyła z wynikiem pozytywnym egzamin na audytora wew.
    4. Eliminacja wymogu kontroli 5% wydatków.

    #8310
    podhale
    Uczestnik

    Jest likwidacja art.46 ale nie ma likwidacji art 187. Co to oznacza?

    #8311
    caliente
    Uczestnik

    Nic to nie oznacza. Zmiany w UFP będą jeszcze w przyszłym roku (patrz wypowiedź Zyty 16.11. w Sejmie) i wtedy się poprawi niedoróbki.

    #8312
    audytorz
    Uczestnik

    Czy poprawka z 24.11 jest poprawką, ktora się ukazała 29? Czy może jeszcze jakaś inna?

    #8318
    kokosik
    Uczestnik

    Najnowsza jest z 30.11. w art. 63 po ust. 1 dołożyli ust. 1a.” Zlecenie wykonania audytu wewnętrznego, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, może również nastąpić na wniosek Prezesa Rady Ministrów. W tym przypadku nie jest wymagana zgoda kierownika jednostki”. 😳
    A teraz czekam na dzisiejszą wersję ❗

    #8319
    izmi
    Uczestnik

    do tej pory były TRZY autopoprawki, ta z 24 jest drugą w kolejności…
    oj, kombinują w tym MF, kombinują…

    #8320
    meg
    Uczestnik

    Mam wydrukowane wszystkie autopoprawki , które sie ukazały, w tej chwili jest na stronie MF tylko autopoprawka z 30.11. Porównując, tę autopoprawkę z poprzednia , czyli z 29.11. Są identyczne. czyli te wszystkie kontrowersyjne zapisy o kontrolerach skarbowych, o których wczoraj dyskutowaliśmy.
    A jeśli chodzi o posiedzenie Rządu, to kiedy ono sie odbyło ❓ Pani z gazety prawnej, stwierdza w wywiadzie dla radia, że wczoraj (wywiad jest z 30.11. czyli posiedzenie 29.11)
    A czy ono napewno sie odbylo? Bo na stronach sejmu nic nie ma na ten temat.
    O co tu chodzi ❓

    #8321
    izmi
    Uczestnik

    kokosik vel pistacja
    co Ty mówisz? wczoraj była CZWARTA wersja?? no, moi mili, w takim tempie do końca roku może być jeszcze z 50 autopoprawek… :mrgreen:

    #8322
    kokosik
    Uczestnik

    IZMI nie nadążasz, sa już CZTERY autopoprawki 👿

    #8323
    izmi
    Uczestnik

    ale meg mówi, że trzecia i czwarta są identyczne…
    kurde, czas na urlop albo odreagowanie 😉 a mówił Sten na szkoleniach Phare jakie są choroby zawodowe audytorów, wówczas nie bardzo chciało mi się w to wierzyć, hahaha 😈 😈 😈
    p.s. nie chce mi się już czytać kolejnych wersji

    #8324
    meg
    Uczestnik

    Kokosik ma racje – jednak jest różnica! o ten pkt 1a.

    Juz nie nadążam 🙄

    #8326
    izmi
    Uczestnik

    przyznałam się przecież: NIE czytałam 😳
    i nie wiem czy mam ochotę czytać :mrgreen: może to okazać się całkowicie zbędne 😛 😛 😛
    przecież do uchwalenia jeszcze dłuuuuuuga droga 😉
    za nami dwa tygodnie obfitujące w iście ciśnieniotwórcze wydarzenia 😉 więc życzę nade wszystko SPOKOJNEGO weekendu 🙂

    #8327
    tk
    Uczestnik

    Witam,
    i jeszcze w poprawce z 30.11 dodano w art.63 ust. 1 pkt 5 „…., za zgodą kierownika jednostki”

    Pozdrawiam

    #8328
    meg
    Uczestnik

    Czy 29.11.2006r. było posiedzenie rządu?
    Jest niespojnośc z tym co podało radio o przyjęciu autopoprawki z 24.11.2006r. i nową autopoprawką z 30.11.2006r.

    Pisze juz kolejny raz ❗ Dlaczego usuwane są moje posty ❓

    #8331
    caliente
    Uczestnik

    „Podniecałam” się projektem z 16, 24 i 29. tym z 30 juz nie zamierzam. Bóg jeden wie co oni wymyślą do daty posiedzenia Sejmu (5.12?). swoją drogą może rację miał ten kto mówił, że ta karuzela projektów to celowe działanie…. jak 4.12 MF strzeli znowu wersję z 16.11 juz nikt jej nie przeczyta

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 32)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.