sobota, 20 kwietnia, 2024

Rzecznik praw konsumenta

Home Forum Sektory Samorządy Rzecznik praw konsumenta

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #12473
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam
    Mam pytanie w związku z planem audytu na 2008 rok. Radca prawny zarzucił mi, że nie można audytować powiatowego rzecznika praw konsumenta, bo on podlega tylko radzie powiatu. Wobec tego chce, aby z planu zniknął rzecznik. Co zrobić? Upierać się, a jeżeli tak to jakie argumenty przedstawić czy dać sobie spokój?
    Pozdr.

    #12474
    mama0454
    Uczestnik

    A co ma do planu audytu jakiś radca prawny ??? Niech lepiej zajmie się śledzeniem na bieżąco wszelkich zmian w prawie. :mrgreen:

    #12475
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam
    Radca Prawny musi podpisać uchwałę za zgodność pod względem formalno-prawnym, a załącznikiem do tej uchwały jest właśnie plan. No i tu powstał problem..

    #12477
    zosia
    Uczestnik

    Pod wzgledem formalno prawnym to znaczy, ze uchwała ” ma ręce i nogi ” a za treśc merytoryczna odpowiada AW. W zupełności zgadzam się z mama 0454

    #12478
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzięki za odpowiedzi – też tak myślałam. 🙂

    #12479
    kules
    Uczestnik

    Życzę powodzenia.
    Na mojego radcę by to nie wystarczyło.
    Twierdziłby nadal, że dlatego nie może podpisać uchwały bo samo ujęcie w planie rzecznika jest błędem folmalno-prawnym właśnie a nie wybór tej działki do zbadania w 2008 r. (bo to już jest sprawa merytoryczna).
    Ja bym mu wytłumaczył, że jestem audytorem Powiatu a nie samego Starostwa, cze Zarządu, a podległość rzecznika pod Radę nie wyłącza go przecież spod Powiatu.

    Ja na szczęście mam trzech radców i jak jeden nie chce to u drugiego, albo trzeciego się przepchnie :-). chociaż ja dla pewności nie dam tego planu do wglądu, tylko samą uchwałę.

    #12480
    Anonim
    Nieaktywny

    No, zobaczymy czy da się jakoś go przekonać 🙂

    #12481
    mama0454
    Uczestnik

    Hmmm… Może ujęcie w planie audytu zadania dotyczącego funkcjonowania biura prawnego wpłynie na zmianę zdania radcy prawnego ? 😆

    #12482
    Anonim
    Nieaktywny

    Już mam takie zadanie…. 😉

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.