niedziela, 20 czerwca, 2021

Rzecznik praw konsumenta

Home Forum Sektory Samorządy Rzecznik praw konsumenta

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #12473
  Anonim
  Nieaktywny

  Witam
  Mam pytanie w związku z planem audytu na 2008 rok. Radca prawny zarzucił mi, że nie można audytować powiatowego rzecznika praw konsumenta, bo on podlega tylko radzie powiatu. Wobec tego chce, aby z planu zniknął rzecznik. Co zrobić? Upierać się, a jeżeli tak to jakie argumenty przedstawić czy dać sobie spokój?
  Pozdr.

  #12474
  mama0454
  Uczestnik

  A co ma do planu audytu jakiś radca prawny ??? Niech lepiej zajmie się śledzeniem na bieżąco wszelkich zmian w prawie. :mrgreen:

  #12475
  Anonim
  Nieaktywny

  Witam
  Radca Prawny musi podpisać uchwałę za zgodność pod względem formalno-prawnym, a załącznikiem do tej uchwały jest właśnie plan. No i tu powstał problem..

  #12477
  zosia
  Uczestnik

  Pod wzgledem formalno prawnym to znaczy, ze uchwała ” ma ręce i nogi ” a za treśc merytoryczna odpowiada AW. W zupełności zgadzam się z mama 0454

  #12478
  Anonim
  Nieaktywny

  Dzięki za odpowiedzi – też tak myślałam. 🙂

  #12479
  kules
  Uczestnik

  Życzę powodzenia.
  Na mojego radcę by to nie wystarczyło.
  Twierdziłby nadal, że dlatego nie może podpisać uchwały bo samo ujęcie w planie rzecznika jest błędem folmalno-prawnym właśnie a nie wybór tej działki do zbadania w 2008 r. (bo to już jest sprawa merytoryczna).
  Ja bym mu wytłumaczył, że jestem audytorem Powiatu a nie samego Starostwa, cze Zarządu, a podległość rzecznika pod Radę nie wyłącza go przecież spod Powiatu.

  Ja na szczęście mam trzech radców i jak jeden nie chce to u drugiego, albo trzeciego się przepchnie :-). chociaż ja dla pewności nie dam tego planu do wglądu, tylko samą uchwałę.

  #12480
  Anonim
  Nieaktywny

  No, zobaczymy czy da się jakoś go przekonać 🙂

  #12481
  mama0454
  Uczestnik

  Hmmm… Może ujęcie w planie audytu zadania dotyczącego funkcjonowania biura prawnego wpłynie na zmianę zdania radcy prawnego ? 😆

  #12482
  Anonim
  Nieaktywny

  Już mam takie zadanie…. 😉

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.