sobota, 20 kwietnia, 2024

Samołuk

Home Forum Egzaminy egzaminy Samołuk

Oglądasz 8 wpisów - 61 z 68 (wszystkich: 68)
  • Autor
    Wpisy
  • #1559
    cecylia
    Uczestnik

    Witam serdecznie! Nie zwracam uwagi na wypowiedzi niektorych osób, bo chyba przyszło im to zbyt łatwo. Są audytorami i nie maja pojęcia jak dużo trzeba się napracować .Ale tacy są też potrzebni. Tak, więc Ci co zdali może jeszcze chwilkę wytęrzą umysł i podadzą księgarnię gdzie mozna kupić książki do nauki. (interesuje mnie Warszawa). Szczegolne pozdrowienia dla osob zdających we wrzesniu i w listipadzie
    cecylia

    #1565
    skibania
    Uczestnik

    Cecylio, myślę, że uwagę (mniejszą bądź większą) należy zwracać na wszystkie wypowiedzi i.. wyciągać wnioski. Niestety nie mogę podać Ci żadnego namiaru na księgarnię, gdyż do W-wy przestałam uczęszczać odkąd zdałam (wcale nie lekko, bo za 3 razem pisemny, a ustny za 1!).
    Pozdrawiam i życzę wytrwałości i powodzenia!!!

    #1567
    dorota
    Uczestnik

    Witaj Cecylio, ksiazki można kupić w Księgarni Bankowej w Warszawie (róg placu Bankowego i Al. Solidarności) ostatno jak tam byłam to był praktycznie komplet tego co potzrebne. pozdrawiam

    #1736
    slavek
    Uczestnik

    spokojnie możesz zdać ten egzamin ale musisz wybrac inną metodę nauki do egzaminu pisemnego, a inną do ustnego. Mój sposób jest następujący: na pisemny (oprócz zadania) wykuj na pamięć wszystkie odpowiedzi-(testy nie zmieniają się tak często), a wdodatku jeśli jesteś wzrokowcem nie sprawi Ci to problemu. Natomiast na ustny ogranicz się do gruntownego zapoznania się z książką Czerwińskiego (wyd. II wystarczy) oraz z KPA, Konstytucją i ustawą o Fin. Pub. To jest niezbędne minimum aby odpowiedzieć w miare dobrze na 3 pytania. I nie ucz sie wszystkich pozostałych zalecanych publikacji bo sobie tylko namieszasz.
    powodzenia!

    #1737
    skibania
    Uczestnik

    Slavek, nie można tak podchodzić, żeby uczyć się testów na pamięć. To prawda, że pytania zbyt bardzo i zbyt często sie nie zmieniają, ale na pewno zdajesz sobie sprawę, że wystarczy zmiana jednej litery i pytanie ma zupełnie inny sens. Materiału jest dużo, bardzo dużo, nie mówię, aby go wykuć /bo to raczej nierealne/, ale można się na tyle z nim „oswoić” i zrozumieć. Uważnie czytać pytania, to bardzo ważne!
    Co do ustnego, to też nie można się ograniczyć do książki Czerwińskiego i ustaw, które podajesz.
    Jeśli zdawałeś, to wiesz, że jest inaczej..
    Pozdrawiam!

    #1791
    ryszard
    Uczestnik

    Ostrzegam wszystkich przed wkuwaniem testów!! Nie robcie tego a starajcie sie zgłębic zagadnienie !!
    Na egzminie zmienią jedno słowo lub przestawia zdanie i nie ma punktu.To bardzo zla metoda ,macie byc audytorami a nie robotami,sorki ale skora mi cierpnie jak czytam niektore metody przygotowania do egzamniu.
    II czesc egzamnu to zadanie audytowe ,tutaj musiecie miec wiedze ,zeby je wykonac ..Co tez wykujecie ma pamięc ?? Bardzo was prosze dla waszego dobra starajcie sie uczyc zagadnieniami ,dogłebnie .
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #1796
    admin
    Opiekun forum

    Witam, zwracam uwagę na fakt, ze odpowiedzi umieszczane na forum są autorstwa osób, które je umieszczają i mogą zawierać błędy.

    Serwis Audyt.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść tych odpowiedzi.

    Ja osobiście, na miejscu osób przygotowujących sie do egzaminu potraktowałbym te odpowiedzi jako weryfikacja własnych odpowiedzi a nie jako wyznacznik, że te podane na forum są na pewno prawidłowe.

    Pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu.

    #2144
    cecylia
    Uczestnik

    Admin! każdy ma swoja metode na zdanie tego egzaminu.

Oglądasz 8 wpisów - 61 z 68 (wszystkich: 68)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.