piątek, 19 kwietnia, 2024

saw

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 38)
  • Autor
    Wpisy
  • #2093
    marzena
    Uczestnik

    co stało się z tematem dotyczącym saw, który był jeszcze rano na stronie w dniu 5.09.2005?
    czy temat SAW jest tabu?
    czy organizacja dalej funkcjonuje?

    #2094
    admin
    Opiekun forum

    Post zostal usuniety tylko i wylacznie z powodu kryptoreklamy i nie mialo to zwiazku z SAW.

    Jesli chodzi o SAW to na jutro zarzad SAW ma przygotowac informacje o ostatnim spotkaniu i oczywiscie bedziecie mogli na ten temat porozmawiac.

    Admin

    #2095
    marcind
    Uczestnik

    Tamten wątek został wycięty z powodu dyskusji na temat PAW, która się przy okazji pojawiła. Informacje o SAW nie są tematem tabu. Są pewne sprawy związane wymagające wyjaśnień, bo zaistniał silny konflikt…

    Marcin Dublaszewski

    AW KWP w Olsztynie

    #2111
    kwintesencja25
    Uczestnik

    „Forum z dziurami” tez mi sie nie podoba.

    Powstrzymam się jednak od ostrzejszego komentowania tego.

    Nie ja tu „rządze”. A szkoda:smile:

    pozdrawiam

    #2113
    admin
    Opiekun forum

    Najlatwiej jest krytykowac

    Admin

    #2115
    kwintesencja25
    Uczestnik

    Nie Admin, najtrudniej jest krytykować (komentowac) sprawy, których się nie pojmuje.

    Wiec ja nie komentuje, nie krytykuje. Posiliłam sie tylko o mini ocene. Chyba mam jeszcze do tego prawo?

    I tak na zakonczenie… „Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi”.

    Pozdrawiam (bezkrytycznie)

    #2116
    admin
    Opiekun forum

    Nie chodzi o strach przed krytyka, tylko krytyka powinna byc konstruktywna.

    A propos oceny, to czy negatywna ocena nie jest krytyka??

    Wszystkich, ktorzy maja pomysl na to co nalezy zmienic, ulepszyc, zapraszam do bezposredniego kontaktu mailem admin@audyt.net

    Pozdrawiam
    Admin

    #2132
    marzena
    Uczestnik

    Plotka niesie, że SAW powstał bo nie mógł się dogadać z IIA, teraz są problemy wewnątrz organizacji. Czy nie możemy się dogadać tak żeby powstała jedna organizacja, która reprezenowałaby całe środowisko audytorów zarówno tych pracujących w JSFP oraz w firmach prywatnych? czy nas jest tak strasznie dużo, aby była potrzeba kilku organizacji? Pracuję w NFZ na samodzielnym stanowisku, nie chodzę na żadne szkolenia i chciałabym mieć mozliwość wymiany informacji i dyskusji nad problemami pojawiającymi się podczas wykonywania zadań audytowych. pozdrawiam wszystkich.

    #2190
    pikw
    Uczestnik

    PIKW żyje w zgodzie z PAW i SAW ale też ma problemy, co do jakiej kolwiek wspólpracy z IIA Polska, mimo, że PIKW brał udział w jego powstaniu.

    Problem „niedogadania sie” to wina tylko jednej osoby i dopóki IIA Polska nie będzie miała nowego prezesa ani PAW ani SAW się z IIA PL nie dogada.

    W międzyczasie, pokazujemy, że reszta środowiska audytorskiego żyje w zgodzie (co jest więcej aniżeli w IIA Polska, gdzie nawet zarząd jest podzielony.).

    #2198
    ryszard
    Uczestnik

    Prezes Zarzadu IIA Oddział Polska jest demokratycznie wybranym na ostatnim Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia i kazdy czlonek IIA powinien te zasady szanowac i ich przestrzegac .Nie zgadzam sie z o cena PIKW , mam wiele szacunku do pracy ,jaka do tej pory wlozyla Pani Prezes ,i chce podziekowac za pomoc jak udzieliła w tworzeniu struktur IIA ,chociażby na Dolnym Slasku.
    Wypadało by wreszczcie audytorom, przestac chowac sie za parwanem nicków ,to dobre na czat dla mlodzieży i randki, a nie do poważnej dyskusji mertytorycznej o naszych zawodowych sprawach.
    Ryszard Juszczyk

    #2199
    emus
    Uczestnik

    Ryszard popieram. Kiedy zobaczyłam, że jesteś wśród osób online wiedziałam, że się wypowiesz. Nie pomyliłam się, również, co do Twojego zdania na temat IIA. Byłeś 5 września na Bobrowieckiej ?

    #2200
    anetka
    Uczestnik

    czy mogę umieścić na tym forum list jaki otrzymałam od zarządu SAW Mazowieckiego Oddziału Regionalnego?, proszę kogoś z PAW o odpowiedź.

    #2201
    anetka
    Uczestnik

    chodzi o stosunki panujące zarządu z SAW

    #2202
    anetka
    Uczestnik

    …….. w liście nie będę podawała nazwisk/ ochrona danych osobowych 🙂

    #2203
    emus
    Uczestnik

    Mnie bardzo ciekawi. Jestem członkiem SAW.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 38)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.