środa, 24 kwietnia, 2024

Spotkanie audytorów w MF

Home Forum Sektory Samorządy Spotkanie audytorów w MF

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #20530
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam,
    Zajrzyjcie na stronę MF w zakładkę „audytową”. Zapraszają na spotkanie dla audytorów jsfp 27 maja 2010 r.
    Pozdrawiam

    #20531
    adfaj
    Uczestnik

    No, super. Już widzę jak otrzymuję zgodę swojego szefa na przejechanie połowy Polski na 2 godziny do stolycy

    #20536
    Anonim
    Nieaktywny

    Bądżmy dobrej myśli – może udostępnią stenogramy z tego spotkania? 😆

    #20542
    k-asiek
    Uczestnik

    Uważam że to bardzo dobry pomysł, szczególnie przydatny dla samotnych jednoosobowych audytorów w samorządach. Możliwość spotkania innych audytorów i być może zwrócenie się do fachowca z konretnym problemem może wnieść wiele dobrego. Wreszcie może zwróci ktoś uwagę na audytorów w samorządach, a nie tylko na rządówkę.

    #20543
    adela
    Uczestnik

    Pożyjemy, zobaczymy. Tylko przez dwie godziny co mozna omówić. Sam wybór godzin od 14.0 do 16.0 uważam za beznadziejny. Jeżeli, to ten czas należąło by ustalić między11.30 a 15.30

    #20544
    mariusz31
    Uczestnik

    Uważam to za b. dobry pomysł. Już od dawna funkcjonują fora skarbników. Dlaczego by nie stworzyć odpowiedników w całym kraju dla audytorów? Ale tylko pod opieką MF. Nawet za drobną opłatą. Jestem „jednoosobowe” w jst i na co dzień mogę se pogadać do ściany o swoich wątpliwościach, problemach itp. Oczywiście, 2 godziny to za mało. Co najmniej 4. Pzdr z Pomorza.

    #20547
    Anonim
    Nieaktywny

    Zgodnie z informacją na stronie MF, niestety już nie ma miejsc. Niusa o spotkaniu podali w środę po południu, a limit miejsc wyczerpał się w czwartek. Można po tym wywnioskować, że zainteresowanie jest duże, a to znaczy, że inicjatywa była potrzebna. Mam nadzieję, że następne spotkanie zaplanują lepiej, bo najwyrażniej liczba osób chętnych przekroczyła ich najśmielsze oczekiwania.
    Pozdrawiam

    #20548
    lczarny
    Uczestnik

    Tylko, ze mnie z południa Polski nikt na dwie godziny do stolicy nie puści….

    I jak mamy korzystać z ministerialnego dobrodziejstwa?

    Pozdrawiam… ech… znowu pada…..

    #20549
    wacekservice
    Uczestnik

    Lechu,
    nie martw się – nawet na cały dzień nie masz po co jechać,
    bo kusiciele 😈 z MF nęcąc na spotkanie zapomnieli 😎 uprzedzić, że mają AŻ 30 wejściówek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    wniosek tylko jeden się nasuwa: zapraszajacy sami trzaskają pkt. CPE, a zatem tak się narobić, żeby się nie narobić, a normę wyrobić.
    Ku chwale Ojczyzny!

    #20559
    kwintesencja25
    Uczestnik

    Łał!!! To sie MF „wysilił”. Podziwiam sprawność organizatorów, którzy w ciągu 2h zapewnią licznym uczestnikom doskonalenie zawodowe! BRAWO. Kolejny glejt do kolekcji. Szkoda, że szanse na uczestnictwo nie są wyrównane – też bym się „podoskonaliła” zawodowo 😛
    Pozdrawiam wszystkich z obrzeży Polski 🙂

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.