piątek, 19 kwietnia, 2024

Spotkanie z audytorem z NIK

Home Forum Sektory Samorządy Spotkanie z audytorem z NIK

Oglądasz 10 wpisów - 31 z 40 (wszystkich: 40)
  • Autor
    Wpisy
  • #22625
    gapa
    Uczestnik

    Nie ma co udawać, że to tylko o warszawskie czwartki chodzi.

    Szykują się przecież następne spotkania – w Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Dobieszkowie …
    zupełnie niepotrzebnie (nie mówię o krajobrazach, kulinariach i walorach towarzyskich).

    Gdyby istniała jakaś istotna, głęboka merytoryczna wiedza w zakresie tematów tych spotkań to spokojnie można ją udostępnić na stronach internetowych MF – tanio i wygodnie.

    Tej wiedzy po prostu nie ma – to co jest na stronie MF jest dobitnym dowodem.

    A wiedzy takiej nie da się ani wychodzić ani wyjeździć.

    #22626
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= izmi] i chwała Ci Terka za to, że chadzasz na te obiadki :grin:[/QUOTE]

    No, Ty się ze mnie nie śmiej. Zgadzając się na chodzenie na te obiadki nie miałam pojęcia, że na ostracyzm się narażam 😈

    #22627
    izmi
    Uczestnik

    1. Terka, przyznaję się, to w końcu mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa :mrgreen:
    2. Gapa, nie wiem czy ktokolwiek śmiałby twierdzić, iż w ciągu 1,5 h można jakiś temat omówić dogłębnie – wiadomym jest, że tyle czasu ledwie wystarczy na liźnięcie tematu 🙄
    formuła szkoleń, na których jest 8 różnych tematów wyczerpała się, ale z drugiej strony na specjalistyczne szkolenia jeździ niewiele osób /nie bardzo wiem czym podyktowane jest takie zachowanie – pokutuje nadal kryzys?/
    nie będę pisała o tym co było, ale np. za niecały miesiąc jest szkolenie dotyczące ZP – super wykładowca /piszę to na własną odpowiedzialność, bo choć byłam na co najmniej 7 szkoleniach z ZP to ten bije wszystkich prowadzących na głowę/ – wieloletni praktyk, który ma doskonały kontakt ze słuchaczami i potrafi w sposób łatwy i przyjemny przekazać swoją wiedzę… itd, itp… jak ktoś będzie się chciał dowiedzieć więcej to ➡ kto pyta nie błądzi 😉

    wystarczy, toż to łyk-end za pasem 😉

    #22628
    terka
    Uczestnik

    😀
    Ponieważ tak szczerze wyznajesz winy swe, jest Ci wybaczone 🙂

    #22629
    andrzejm
    Uczestnik

    Izmi; kiedy, gdzie, jak długo i jaki koszt tego szkolenia?

    #22631
    izmi
    Uczestnik

    Andrzejm:
    1. 21-23 marzec,
    2. Kraków,
    3. patrz pkt 1.
    4. od 1030 /uczestnictwo w szkoleniu, materiały
    szkoleniowe, serwis kawowy, zakwaterowanie
    w dwuosobowym pokoju i wyżywienie/ chyba, że bez noclegu lub więcej osób z jednostki

    wszystkie informacje masz tu: http://sgi.tm.pl/images/stories/file/zaproszenie_na_szkolenie_PZP_KRAKOW_21-23_03_2012.pdf

    #22635
    andrzejm
    Uczestnik

    Izmi: Dzięki. Wiem że dobrze przekazana wieza jest nie do wycenienia, ale jak na finansowanie z własnej kieszeni to trochę za drogo, a ani na szpital ani na wojsko nie mam co liczyć , że się zechcą dołożyć. Pozdrawiam

    #22636
    izmi
    Uczestnik

    hmm, no tak
    ze swych osobistych też byłoby mi ciężko
    pzdr

    #22637
    wojak
    Uczestnik
    #22659
    gapa
    Uczestnik

    Co tam dyskusja…. sytuacja rozwija sie wspaniale….
    Zakończyła się konferencja w Dąbrowie Górniczej – sądząc po zaprezentowanym filmiku zapowiadane prezentacje (mają być na stronie) rzucą na kolana wszystkich malkontentów, a na stronie MF ukazała się nastepna makulatura napisana myszką – ” Kontrola zarządcza …kompedium wiedzy”.
    Co za rozmach…!!!!

Oglądasz 10 wpisów - 31 z 40 (wszystkich: 40)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.