piątek, 12 sierpnia, 2022

Sprawozdanie MF

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Sprawozdanie MF

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #22748
  wika
  Uczestnik

  Na stronie MF jest zamieszczone sprawozdanie z audytu wewnętrznego i kontroli zarządzczej w sektorze publicznym za 2011r.

  #22749
  scypion
  Uczestnik

  Informacja dot. struktury nowego portalu Ministerstwa Finansów – ścieżka do zakładki

  Szanowni Państwo,
  uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Finansów zaplanowało na 28 września 2012 roku uruchomienie, w miejsce obecnych stron internetowych, nowego portalu.
  Informacje z zakresu kontroli zarządczej w sektorze publicznym i resorcie finansów oraz z zakresu audytu wewnętrznego w sektorze publicznym będą publikowane na nowym portalu tylko w Biuletynie Informacji Publicznej – ścieżka publikacji: Biuletyn Informacji Publicznej / Działalność / Finanse publiczne / Kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny.
  Wszystkie dotychczas opublikowane informacje z zakresu kontroli zarządczej w sektorze publicznym i resorcie finansów oraz audytu wewnętrznego w sektorze publicznym zostaną stopniowo przeniesione na nowy portal.
  Od 28 września 2012 roku obecny Biuletyn Informacji Publicznej będzie dostępny jedynie w formie zrzutu statycznego, tj. będzie zawierał treści opublikowane do dnia poprzedzającego uruchomienie nowego portalu. Oznacza to, że nie będą na nim publikowane ani uaktualniane żadne informacje.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.