piątek, 29 marca, 2024

sprowozdanie z zadania

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna sprowozdanie z zadania

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #14213
    fretka
    Uczestnik

    Mam problem czy w rekomendacjach do zadania audytowego można podać dwa rozwiązania odnoszące się do zagadnienia. Wg mnie problem mozna rozwiązać na dwa sposoby. Zaden z nich nie wydaje mi się gorszy.

    #14214
    las
    Uczestnik

    Oczywiście. Wybór sposobu rozwiązania problemu należał będzie do audytowanego (bądż kierownika jednostki). Pozdrawiam !!!

    #14215
    fretka
    Uczestnik

    dziękuję za informację, do tej pory nie zdarzyła mi się tak sprawa

    #14219
    j
    Uczestnik

    daj pzryklad bedzie łatwiej odpowiedzieć

    #14224
    scypion
    Uczestnik

    Po co? Aby jednostka zorientowała się po treści rekomendacji, że jej audytor wewnętrzny działa na tym portalu? I kim jest i co wcześniej pisał?

    #14234
    ryszard
    Uczestnik

    Scypion,masz rację..Nie trzeba wcale się specjalnie wysilać ,aby po kilku postach,może parę tygodni stwierdzić,KTO jest KTO na tym portalu..
    Więc,żeby nie chować glowy w piasek jak przysłowiowy struś,praktycznie się nie ukrywam.Jesli to tego dodamy wiele wspólnych szkoleń? to tylko wyjątki własciwie są niezidentyfikowane.
    Audyt.Net jest najbardziej popularnym netem dla paru ładnych setek osób.Otwarte forum sprzyja wszystkim,którzy moga sobie wyrobic opinię,poprosić o radę..
    Korzystając z goscinnosci forum pozdrawiam serdecznie Meg..A jędruś? jak tam u Ciebie z tym nowymi F-16 ??
    Ryszard

    #14244
    scypion
    Uczestnik

    Ryszard – pozazdrościć w takim razie CI mogę kierownictwa. Jeśli czegoś nie wiem lub popęłnię nawet najmniejsze uchybienie z miejsca jestem punktowany i odpowiednie komentarze słyszę. Dlatego wolę pozostać w oczach „życzliwych” anonimowy.

    A co do szkoleń – poza forum przecież takie kontakty się podtrzymuje – i wygodniejsze i poufniejsze.

    A po publikacjach prasowych widać co za sprzęt owo F 16 jest – złom, który kupiliśmy zamiast od europejczyków – kupiliśmy tandetę od amerykanów i ich sojuszników… nie mówiąc o ogólnych warunkach serwisu itp. szkoda gadać.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.