sobota, 20 kwietnia, 2024

Stołówki szkolne

Home Forum Sektory Samorządy Stołówki szkolne

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #21284
    terka
    Uczestnik

    Witajcie:smile:
    Potrzebuję pomocy. Czy ktoś moze posiada wiedzę, gdzie mogę znaleźć przykład umowy/porozumienia pomiędzy szkołami dotyczącego przygotowywania posiłków w stołówce szkolnej dla uczniów innej szkoły?
    Może ktoś wzor/przykład takowej umowy posiada?
    Stołówka jest w szkole, w tym samym budynku jest druga szkoła, która nie posiada stołówki, i dla uczniów tej drugiej szkoły stołówka istniejąca przy pierwszej przygotowuje i wydaje obiady.
    Będę wdzięczna za każdą pomoc:smile:

    #21287
    terka
    Uczestnik

    Help …?

    #21288
    lczarny
    Uczestnik

    Hej, wywiedziałam się w temacie jak to wygląda u mnie gdyż jest podobna sytuacja, a mianowicie:

    Przedszkole przygotowuje posiłki szkole – s to 2 skrzydła jednego budynku.

    Zawarte jest porozumienie pomiędzy organem prowadzącym placówki oświatowe tj. burmistrzem a dyrektorem przedszkola. w podstawie jest wpisany art. 67a ust 3 ustawy o systemie oświaty ustalając wysokość opłty dziennej za korzystanie z posiłków. podany jest koszt tych posiłków i tyle. Oczywiście sa zapisy o pisemnej formy wszelkich zmian oraz jednobrzmiących egzemplarzach.

    czy to jest dobrze nie wiem, nie wgłębiałam się w temat, ale tak to u ,mnie funkcjonuje na dzień dzisiejszy.

    Pozdrawiam
    Asia

    #21289
    lczarny
    Uczestnik

    i jeszcze ciąg dalszy…

    jest jeszcze drugir porozumienie pomiędzy burmistrzem a dyrektorem szkoły i przedszkola

    Podstawa to art 67a ust 3 i 6 ustawy o systemie oświaty.

    ustalenia to :
    – wysokość opłaty dziennej dla uczniów,
    – wysokość opłaty dziennej dla pracowników
    i oczywiście stałe elementy …
    podpisane przez wskazaną wyżej trójcę.

    Podejrzewam że jest jeszcze trzecie porozumienie pomiędzy Burmistrzem a szkołą ale nie mam do niego wglądu.

    Pozdrawiam

    #21296
    terka
    Uczestnik

    Dzięki, lczarny:smile:
    To mnie zakręciłaś:wink: Trzy porozumienia? Muszę to zatem jeszcze raz przeanalizować.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.