niedziela, 18 kwietnia, 2021

Stypendia dla uczniów

Home Forum Sektory Samorządy Stypendia dla uczniów

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #3068
  1010
  Uczestnik

  Proszę o pomoc w zakresie audytu – materialna pomoc dla uczniów, czyli tzw. stypendia dla uczniów. Może ktoś robił taki audyt i posiada materiały.

  #3375
  jadtra
  Uczestnik

  Konkretnie o jakie stypendia chodzi i jaki to ma być zakres tego audytu

  #3376
  meg
  Uczestnik

  Równiez jestem zainteresowana pomocą w zakresie audytu stypendiów dla uczniów. Chodzi mi o stypendia ze środków UE. Bedę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat.
  Pozdrawiam
  meg

  #3380
  jadtra
  Uczestnik

  Cześć meg mam zrobiony audyt w zakresie samego procesu przygotowania wniosków o środki UE, nie dotykałam wydatkowania ale przepisy w zakresie ZPORR EFS dot. stypendiów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów już trochę znam. Wiem też o wydatkach kwalifikowanych oraz dokumentach uznanch za dowody księgowe itd.

  #3382
  meg
  Uczestnik

  Do jadtra!
  Cześć!
  Nasza jednostka jest teraz na etapie wyboru audytora zewnetrznego,ponieważ po zsumowaniu z łączną wartością poprzednich projektów przekroczono kwotę 1mln zł. I teraz mam pytanie , czy należałoby przeprowadzic audyt wewnętrzny w szkołach ponadgimnazjalnych w celu sprawdzenia ,czy projekt jest realizowany prawidłowo (jeszcze przed audytem zewnetrznym).
  Pozdrawiam
  meg

  #3385
  adela
  Uczestnik

  Myślę, że przeprowadzenie audytu wewnętrznego było by nawet wskazane. Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Jak w związku z przekroczeniem progu wydatków bedą musieli zjawić się audytorzy zewnętrzni, to jest większe prawdopodobieństwo, że będzie racjonalne zapewnienie o prawidłowej realizacji zadań.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.