czwartek, 28 marca, 2024

Stypendia dla uczniów

Home Forum Sektory Samorządy Stypendia dla uczniów

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #3068
    1010
    Uczestnik

    Proszę o pomoc w zakresie audytu – materialna pomoc dla uczniów, czyli tzw. stypendia dla uczniów. Może ktoś robił taki audyt i posiada materiały.

    #3375
    jadtra
    Uczestnik

    Konkretnie o jakie stypendia chodzi i jaki to ma być zakres tego audytu

    #3376
    meg
    Uczestnik

    Równiez jestem zainteresowana pomocą w zakresie audytu stypendiów dla uczniów. Chodzi mi o stypendia ze środków UE. Bedę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat.
    Pozdrawiam
    meg

    #3380
    jadtra
    Uczestnik

    Cześć meg mam zrobiony audyt w zakresie samego procesu przygotowania wniosków o środki UE, nie dotykałam wydatkowania ale przepisy w zakresie ZPORR EFS dot. stypendiów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów już trochę znam. Wiem też o wydatkach kwalifikowanych oraz dokumentach uznanch za dowody księgowe itd.

    #3382
    meg
    Uczestnik

    Do jadtra!
    Cześć!
    Nasza jednostka jest teraz na etapie wyboru audytora zewnetrznego,ponieważ po zsumowaniu z łączną wartością poprzednich projektów przekroczono kwotę 1mln zł. I teraz mam pytanie , czy należałoby przeprowadzic audyt wewnętrzny w szkołach ponadgimnazjalnych w celu sprawdzenia ,czy projekt jest realizowany prawidłowo (jeszcze przed audytem zewnetrznym).
    Pozdrawiam
    meg

    #3385
    adela
    Uczestnik

    Myślę, że przeprowadzenie audytu wewnętrznego było by nawet wskazane. Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Jak w związku z przekroczeniem progu wydatków bedą musieli zjawić się audytorzy zewnętrzni, to jest większe prawdopodobieństwo, że będzie racjonalne zapewnienie o prawidłowej realizacji zadań.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.