poniedziałek, 6 grudnia, 2021

szkolenia dla bezrobotnych

Home Forum Sektory Samorządy szkolenia dla bezrobotnych

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #19057
  dorotab
  Uczestnik

  Cześć. Czy ktoś robił może zadanie dotyczące analizy sposobu doboru szkoleń dla bezrobotnych i ich wpływu na możiwość znalezienia zatrudnienia?

  #19059
  wojak
  Uczestnik

  Czyżbyś chciała zrobić doktorat? 😉

  #19064
  dorotab
  Uczestnik

  W ujęciu ogólnym. 😳 Czy tematy szkoleń odpowiedają zawodom deficytowym. Bez zagłębiania się w dobory indywidualne – broń Boże. Może ktoś jednak robił? Chociaż coś zbliżonego.

  #19065
  wojak
  Uczestnik

  Moim zdaniem takie pytanie powinno być stawiane corocznie w PUP. Oczywiście zagadnienie jest niezwykle ważne! Sam kiedyś uczestniczyłem w szkoleniu dla bezrobotnych i miałem podobne myśli. Na szczęście zostałem AW i pozbyłem się takich dylematów.
  Sądzę, że warto rozpoczęć zadanie od ustawy i czy w ogóle ktoś bada rynek i jego zapotrzebowanie. Często szkolenia robi się pod firmy szkoleniowe…
  Zyczę sukcesów i pozdrawiam!

  #19068
  dorotab
  Uczestnik

  Rynek badaja dość szczegółowo. Informacje instytucji opieki społecznej, wojewódzkich urzędów pracy, ankiety dla bezrobotnych, informacvje od doradcow zawodowych. Z tym jest nieźle.

  #19069
  ryszard
  Uczestnik

  Witam,co kwartał każdy PUP wykonuje analize efektywnosci szkoleń dla bezrobotnych m.innymi dla Ministerstwa oraz wladz samorządowych.I wydaje mi się ze w porównaniu z co miesięczną stytystyką( co kwartał analiza % bezrobocia)jest możliwym ustalenie na ile planowane i realizowane szkolenia dla bezrobotnych są efektywne.
  Znajac na wlasnej skórze smak bezrobocia dosc długo ,również zostałem aw .
  Czy jest NAS więcej?
  pozdrawiam
  Ryszard

  #19070
  dorotab
  Uczestnik

  Zgadza się /mam te dane/tyle, że dotyczą ogólnego stanu, czyli nie dają informacji jaką konkretne szkolenie ma efektywność. Czy jest w przyszłości sens jego powtórzenia, w przypadku kiedy bezrobotni wyrażają chęć przystapienia do takiego szkolenia.
  Przyznam, iż bardziej chodzi mi o sposób badania rynku i czy jest on przystajacy, tak jak napisałam wcześniej do informacji o zawodach deficytowych, przedstawionych w monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych.
  Dziękuję za sugestie i czekam, czy ktoś ma jeszcze jakieś. Może jakieś pomysły na sposób badania rynku?

  #19101
  alice
  Uczestnik

  Nie wiem jak się wkleja link do strony, bo chetnie bym to zrobiła. NIK w 2008 r. przeprowadzał kontrolę nt.”Wykonywanie zadań w zakresie szkolenia bezrobotnych”. Na pewno tam znajdziesz parę cennych informacji.

  #19114
  wojak
  Uczestnik

  [QUOTE BY= alice] Nie wiem jak się wkleja link do strony….[/QUOTE]
  spróbuj z Mozilli. Z eksplorera też mi nie chodzi wklejanie.

  #19115
  alice
  Uczestnik

  Nie wiem co ja nawciskałam, że wyniki tej kontroli wyświetlają się na stronie głównej audyt. net 😳 🙄

  #19118
  PAW
  Opiekun forum

  [QUOTE BY= alice] Nie wiem co ja nawciskałam, że wyniki tej kontroli wyświetlają się na stronie głównej audyt. net Oops! Rolling Eyes[/QUOTE]

  Artykuł jest opublikowany u nas : http://www.audyt.net/article.php?story=20091221131443202

  #19126
  wojak
  Uczestnik

  [QUOTE BY= alice] Nie wiem co ja nawciskałam, że wyniki tej kontroli wyświetlają się na stronie głównej audyt. net 😳 🙄 [/QUOTE]
  proste: myślisz i masz…
  Admin się uaktywnił… i o to chodzi!

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.