wtorek, 2 marca, 2021

Szkolenia wyjazdowe

Home Forum Sektory Samorządy Szkolenia wyjazdowe

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    berta
    Uczestnik

Dostałam ofertę szkoleń z Polskiej Akademii Rachunkowości. Fajne! :-))). Może ktoś wie jak przekonać Szefa, że najlepiej przyswaja się wiedzę o vat, pit, cit itp. w Egipcie…? Program super!! Na samym wstępie – relaks i wypoczynek, później – dla odmiany po lunchu – relak i wypoczynek…
    Rozbawili mnie do łez 😛

andrzejm
    Uczestnik

Problemem jest niewątpliwie kasa, a co do proponowanego przez PAW zakresu szkolenia ( relaks i jeszcze raz relaks), to uważam, że ktoś wnikliwie analizował potrzeby naszej grupy zawodowej. Czyż nie jesteśmy profesjonalistami?!Czego więc nam najbardziej potrzeba po 11 miesiącach stresującej pracy w ciągu roku (1 miesiąc urlopu) jak nie ukojenia jakie daje zimny drink na gorącej plaży, podziwiając piękno natury i urok „wyluzowanych” kobiet??? Rozmarzyłem się trochę. Jak tylko znajdę sponsora to jadę na pewno 😀

izmi
    Uczestnik

ja proponuję bardzo uważnie obserwować wodę ze względu na szalejące tam rekinki 😉 chyba, że nie zażywasz kąpieli morskich 😉
    taaaaaak, już widzę jak mnie szef wszystkich szefów puszcza na takie szkolenie 😆

może złóżmy jakąś propozycję nie do odrzucenia MF by zamiast tych „obiadków czwartkowych” raz w miesiącu robili takie wyjazdówki 😈 😉

berta
    Uczestnik

A może chcą nas tam wysłać własnie ze względu na te rekiny! 🙄 chcą się nas pozbyć!!! Może to też być jakaś „zmowa”; ratowanie nadgryzionego przez rekiny rynku turystycznego za pomocą szkoleń wyjazdowych 😆

gapa
    Uczestnik

No właśnie – szkolenie czwartkowe MF.
    Ostatni, wczorajszy temat był ważny – m.in. zarządzanie ryzykiem.
    Jestem ciekaw opinii uczestników, czy przekazano jakieś nowe, ważne informacje?

tamara
    Uczestnik

no właśnie, może ktoś podzieli się ciekawymi uwagami o tym ostatnim spotkaniu w MF dot. ryzyka, bo nie udało mi się zakwalifikować..

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.