czwartek, 24 września, 2020

szkolenia z MF odwołane

Home Forum Egzaminy egzaminy szkolenia z MF odwołane

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
    katl
    Uczestnik

Właśnie otrzymałam informację o odwołaniu szkoleń organizowanych ze środków UE przez MF dla audytorów.

yaris
    Uczestnik

Czy ktoś jeszcze dostał informację o odwołaniu szkoleń z MF . ❗

kikcloud
    Uczestnik

Ja dostałem informację o odwołaniu szkoleń w styczniu w Krakowie, ale z wiadomością, że mają być przesunięte na kwiecień-maj do Otwocka.

kules
    Uczestnik

jeśli tylko przesunięte to Ok, ale jeśli nie tylko to
    ciekawe dlaczego odwołują (jeśli tak jest), a właściwie ciekawe kto odwołuje: czy strona polska?, czy UE? Jakieś powody któraś ze stron musiała podać, żeby odwołać projekt. Może ktoś jest niezadowolony z tego co się dzieje?
    Bo gdyby uwierzyć w intencje władz, że chodzi o lepsze dostosowanie systemu do standardów, to na szkolenia nie miało by to wpływu znaczącego i na pewno nie było by powodu do ich odwoływania.

sebastian
    Uczestnik

bo na szkolenia pojadą „nowi” audytorzy: biegli rewidenci, kontrolerzy skarbowi.
    audyt środków unijnych to przyszlość, ale już nie dla wszystkich. 🙂

ilka
    Uczestnik

w jakim sensie przyszłość?

mama0454
    Uczestnik

Także ja wczoraj otrzymałem info o odwołaniu szkolenia w styczniu w Krakowie z dopiskiem, że w najblizszych dniach zostanę poinformowany o nowym terminie. 😀

pietryka
    Uczestnik

Ja również. Ale zastanawia mnie, czy były już wyznaczone szkolenia poza Krakowem i czy zostały odwołane. Bo w ten Otwock jako alternatywa – nie wierzę.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.