sobota, 20 kwietnia, 2024

Szkolenia z MF

Home Forum Sektory Samorządy Szkolenia z MF

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #6817
    meg
    Uczestnik

    Rozumiem , ze szkolenia o których pisze dzisiejsza Gazeta Prawna, są to szkolenia na których większośc audytorów już była w ubiegłym roku (Phare). Jak się mylę to mnie poprawcie 😉

    #6832
    skibania
    Uczestnik

    Tak meg, dlatego jest tylko tylu uczestników 😉
    Ja zaczynam swoje szkolenie za tydzień 🙄

    #6909
    alina30
    Uczestnik

    Skibania, napisz jak było (czy warto być na tym szkoleniu). Ja zgłosiłam się na dodatkowy nabór, ale nie wiem jeszcze, na który termin szkolenia mnie przydzielono.

    Pozdrawiam

    #6911
    skibania
    Uczestnik

    Opowiem wrażenia po powrocie, jednakże wiadomo, że różne osoby mogą różnie postrzegać to samo szkolenie 😉
    Pozdrawiam! 🙂

    #6923
    tomst
    Uczestnik

    Czy można się jeszcze zapisać – gdzie i jak proszę o podpowiedź

    #6925
    eo
    Uczestnik

    Będę Audytorem Wewn. od 2 listopada – czy po tym terminie coś się jeszcze będzie działo w zaksesie szkoleń MF – u? Pewnie już nie …. 🙁

    #6935
    dorotab
    Uczestnik

    cześć. w ubiegłym roku, a z tego co wiem rownież w bieżącym, w szkoleniu mogą brać udział również osoby, które fizycznie nie piastują stanowiska audytora /rozumiem, że Eo ma zdany egzamin – w ubiegłym roku szkoliły się również osoby z kontroli bez egzaminu/. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby spróbować się jeszcze zapisać.
    Poza tym, jest to dopiero pierwszy etap szkoleń, na które zapisy będą ogłaszane sukcesywnie. Więc głowa do góry.

    #6938
    adfaj
    Uczestnik

    Oczywiście Eo, że mozesz się zapisać. Zgłosić się na to szkolenie mogą również osoby, które zdały egzamin a nie pracują jako audytor. Wystarczy wysłac wypełnione zgłoszenie, które jest na stronach MF. Powodzenia

    #6940
    skibania
    Uczestnik

    Ja niestety w ub. roku nie mogłam wziąć udziału w szkoleniu mimo zdanego egzaminu. Jak poinformowało mnie MF jeśli nie mam stanowiska aw, to nie nie mogę. Takie było ich wytłumaczenie.
    W tym roku, chyba dletaego, ze jest niewielu chetnych, można się jeszcze zgłaszać.
    Pozdrawiam!

    #6946
    alina30
    Uczestnik

    Na stronach MF ogłoszony jest dodatkowy nabór. Ostateczny termin zgłaszania się na to szkolenie został wyznaczony na 29 września (mailowo) i do 4 paź potwierdzenie z podpisem kierownika jednostki pocztą lub faksem, ale spróbować zawsze można.
    Pozdrawiam, Alina 😀 😀 😀

    #7186
    skibania
    Uczestnik

    Witam!
    Zgodnie z danym słowem powiem jak było, wg mnie, na szkoleniu 😉
    Wrażenie ogólne bardzo miłe, mili ludzie, miła atmosfera, nowe kontakty, a to wszystko jak wiadomo potrzebne. Jeśli zaś chodzi o treśc szkolenia, to niestety wiele z niego nowego nie wyniosłam, ale żeby było po równo, to „odświeżyłam” to, co juz wiedziałam. Tak więc warto było tam być.
    Pozdrawiam! 🙂

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.