sobota, 20 kwietnia, 2024

szkolenie IT w Otwocku

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW szkolenie IT w Otwocku

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #10840
    meg
    Uczestnik

    Witam!

    Czy ktoś się wybiera na szkolenie IT do Otwocka w dniach 21-23.05.2007r.?

    #10841
    pawels
    Uczestnik

    Witam. A kiedy przyszło zaproszenie??

    #10842
    meg
    Uczestnik

    Przed długim weekendem, chyba w piatek.

    #10843
    pawels
    Uczestnik

    Ja czekam na zaproszenie i obawiam się że dostane na drugą połowę czerwca a mam już wykupione wczasy 😮 .

    #10844
    meg
    Uczestnik

    A czy orientujecie sie kto prowadzi te szkolenia, bo na zaproszeniu nic nie ma 😐

    #10845
    izmi
    Uczestnik

    w Gdańsku prowadził Alan Jakośtam 😕
    jeśli nic nie poprawią do Twojego szkolenia, to można się uwstecznić 🙁
    na pocieszenie mieliśmy ładną pogodę :mrgreen:

    #10846
    meg
    Uczestnik

    Dzięki za odpowiedź. Widze , że na koleżankę zawsze można liczyć jesli chodzi o odpowiedź.
    W takim razie należy trzymać kciuki za dobrą pogodę.
    Pozdrawiam 😀

    #10851
    jjust
    Uczestnik

    Ja dostałem pod koniec kwietnia na 23-25 maja w Otwocku. Właśnie sie przymierzm do audytu bezpieczeństwa IT i czekam z umiarkowaną nadzieją, że mi się to przyda. Z umiarkowaną, bo obawiam się, że jak wiekszość szkoleń będzie to ładna teoria a nie wskazówki praktyczne, jak i co należy robić. No, ale zobaczymy!

    #10858
    sabcia
    Uczestnik

    ja sie wybieram 21-23 razem z kolezanką Lucy:smile:

    #10861
    izmi
    Uczestnik

    jjust… 😆 😆 😆 umiarkowana nadzieja… 😆 😆 😆
    ja osobiście radzę tę nadzieję schować na lepsze czasy 😉
    w 98% na szkoleniu mowa jest o tym co musieliśmy wiedzieć do egzaminu ministerialnego na aw
    jak już wcześniej pisałam: pozostaje łudzić się, że zmienią -znaczy udoskonalą- to szkolenie albo liczyć na ładną pogodę /ale co w tym Świdrze można robić? gastronomicznie…?/
    pzdr 😈

    #10863
    meg
    Uczestnik

    Izmi – tylko gastronomicznie :mrgreen: , dlatego potrzebna ładna pogoda, bo w kawiarni straszny tłok 😀

    #10864
    meg
    Uczestnik

    Izmi – jeszcze pytanie do Ciebie (więcej osób się nie wychyliło, że uczestniczyło w szkoleniu IT),
    czy oficjalna kolacja integracyjna odbyła się , czy MF już odchodzi od integracji, (bo na poprzednim szkoleniu mimo, że była zapisana w programie- zostala odwołana z niewyjaśnionych przyczyn) 👿

    #10865
    izmi
    Uczestnik

    oj Meg, bo ja jestem gaduła 😉
    poza tym spora część mojej grupy IT kończy dziś /a może wczoraj skończyło?/ szkolenie z funduszy UE;
    my mieliśmy tzw. integracyjną /z ludźmi z banku/ na powietrzu, kolejna grupa nie miała wcale ponoć ze względu na pogodę 🙄
    generalnie nic specjalnego
    ale z tego co pamiętam to w Świdrze kolacje wewnątrz też bywają niezłe /ze względu na dobro śledztwa więcej nie napiszę 😉 :mrgreen: /
    pzdr

    #10866
    meg
    Uczestnik

    Oczywiście, rozumiem! dobro śledztwa najważniejsze :mrgreen: szczegóły dowiedzieć się z kontaktów operacyjnych 😀 😀

    #10912
    tamara
    Uczestnik

    A może ktoś uczestniczył w szkoleniu na Bobrowieckiej w Warszawie- zostałam zakwalifikowana do grupy WAEU-13 na 28-31.05 br. Czy noclegi i wykłady są w tym samym budynku PWSB, co kiedyś egzamin MF?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.