wtorek, 16 kwietnia, 2024

szkolenie IT w Otwocku

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW szkolenie IT w Otwocku

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #10914
    meg
    Uczestnik

    Widzę po kodzie grupy , że nie jest to szkolenie IT tylko wykorzystanie funduszy unijnych, ale na Bobrowieckiej 🙄 ciekawe 😯 , może mają jakieś zaplecze hotelowo-gastronomiczne :mrgreen:

    #10917
    skibania
    Uczestnik

    oj mają i to całkiem fajne 🙂

    #10923
    krecik
    Uczestnik

    Tamara-ja też wybieram się 28 maja na Bobrowiecką na szkolenie.Podobnie jak Ty skojarzyłam to miejsce z egzaminem MF, będziemy więc mieć okazję przypomnieć sobie ,,stare dobre czasy” 😆

    #10925
    szymonek123
    Uczestnik

    a ja mam pytanie- po szkoleniu otrzymaliście jakieś materiały?

    #10941
    heronom
    Uczestnik

    Również się wybieram na szkolenie IT 23-25 Maja Otwock. Od szanownych moich koleżanek które właśnie wczoraj zjechały ze szkolenia wiem, że szkolenia jest niestety całkowicie nie przydatne. Są to podstawy podstaw i teoria wywieziona z krajów, która ni jak nie przekłada się na naszą rzeczywistość. Ogólnie ludzie są zdegustowani, bo jest gorzej niż było.. Jedynie dobra pogoda nas ratuje:smile: Co do samego ośrodka w Otwocku, który już prawie znam tak dobrze jak własny dom:smile: to niestety problemy z kuchnią się nie rozwiązały a nawet pogłębiły.. O kolacji integracyjnej można zapomnieć, jak się nie przyjdzie punkutalnie na czas to można czasami zapomnieć o zjedzeniu czegokolwiek. A sam poziom wyżywienia raczej się pogorszył.. (myślałem że już gorzej być nie może) Tną koszty po całości.. czyli zapychają nas tym co najtańsze i najtłustsze.. Tylko ta pogoda nas może uratować.. i coś mocniejszego na lepsze trawienie.. Mimo wszystko mam nadzieję że będziemy zadowoleni ze szkolania pod kontem miłego spędzenia czasu we wspólnym gronie.. Także liczę na Was!! Integrujmy się!!

    #11162
    tamara
    Uczestnik

    do Szymonek123 – po szkoleniu na Bobrowieckiej otrzymaliśmy segregator z materiałami, na któych pracowaliśmy w czasie szkoelnia wraz z CD – wgrane wszystkie sekcje z segregatora. Szkolenie było ciekawe, mi się podobało, dużo lepsze niz pierwsze ogólne, na którym kiedyś byłam w Krakowie. Co do zaplecza, to wyżywienie super, a integracja we własnym zakresie
    ps. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników szkolenia
    328 odezwij sie do mnie

    #11165
    krecik
    Uczestnik

    Na Bobrowieckiej było fajnie. Przyłączam się do pozdrowień! AW.

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.