piątek, 19 kwietnia, 2024

Szkolenie lub kurs z pozyskiwania i prowadzenia projektów UE

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne Szkolenie lub kurs z pozyskiwania i prowadzenia projektów UE

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #17747
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witam,
    poszukuję dobrego, tzn. dajacego wiedzę, szkolenia lub kursu z pozyskiwania i prowadzenia projektów z UE. Moze ktoś z Was moze doradzić jakąś firmę szkoleniową, która organizuje takie szkolenia/kursy na Dolnym Śląsku. Chodzi mi o szkolenie/kurs, który wprowadzi laika w tą tematykę krok po kroku. Będę bardzo wdzieczna za pomoc.

    #18379
    anita
    Uczestnik

    trochę już czasu upłynęło od Twojego pytania, ale zobacz na oferty szkoleniowe ROEFSu. Szkolą za darmo i u mnie na całkiem wysokim poziomie

    #18393
    ryszard
    Uczestnik

    AgnieszkaW.skontaktuj sie ze moim Urzędem,latwo mnie znajdziesz we Wrocku lub Wałbrzychu;
    pozdrawiam
    Ryszard

    #18748
    berta
    Uczestnik

    Firma „InfoAudit” Sp. z o.o. ogłosiła nabór na szkolenie pt.”Ewaluacja, audyt i kontrola w projektach współfinansowanych z funduszy UE”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS. Niestety, kryteria naboru zostały tak sformułowane , że uczestniczyć w nim mogą TYLKO pracownicy jst, a jednostek organizacyjnych już nie. Nie wiem jak to zawsze wychodzi z tej wyliczanki, że samorządowcy to tylko jst? Ogromna część, żeby nie powiedzieć, że wieksza nawet, pieniędzy z funduszy UE jest wydawana przez jednostki organizacyjne – ale nie, przeszkolą się znów ci „ważniejsi”. Szkoda…

    #18754
    szymonek123
    Uczestnik

    a ja ostatnio twierdziłem, że szkolą tylko rządówkę.
    Więc nie potrzebne są takie dewagacje berta.
    Cieszę się, że ja wkońcu się na to załapałem. Bo to 1 szkolenie, za które nie musi moja jednostka płacić.

    #18757
    berta
    Uczestnik

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty się załapałeś, w końcu, a ja nie – znowu. Stąd moje dywagacje. Pozdrawiam.

    #18759
    ryszard
    Uczestnik

    Mam coś do powiedzenia w podanym przez Ciebie berta szkoleniu „Infoaudit „.Proszę o kontakt emailowy ,moze się coś wymysli pozytywnego?? 😀 😀 😀 .
    pozdrawiam

    #18760
    berta
    Uczestnik

    Ryszardzie, skoro masz coś do powiedzenia to powiedz to na forum. Wszyscy chętnie się dowiemy. Zwłaszcza jeśli to może być coś pozywyenego. 🙂
    Ukłony, berta

    #18761
    ryszard
    Uczestnik

    Witaj ,berto pisalem ,ze mam cos do powiedzenia w samym projekcie..Ale kilka osób aw zwracalo sie do mnie o udział w tymze szkoleniu ,bowiem ma tam grupę wykladów .Dodam ,ze kol.Marcin ktory jest szefem merytorycznym tego projektu – umożliwił kilku osobom niezakwalifikowanym – udział w szkoleniu.Tak wiec czekam Twój kontakt ..Może sie cos uda pomóć?Mowię może ,bo projekt idzie pełna parą,ale kto pyta nie bładzi ..Zycze powodzenia ,berta..

    #18763
    berta
    Uczestnik

    Nie chodziło mi o to żeby załatwić sobie udział w szkoleniu. Chciałam zwrócić uwagę na tzw. zjawisko. A jeśli osoby niezkwalifikowane, z powodu określonych kryteriów, jednak mają możliwość uczestnictwa – tym gorzej dla kryteriów, organizatorów i braci audytorskiej.
    I skończmy już na tym, proponuję.
    Miłego dnia.

    #18766
    ryszard
    Uczestnik

    Miła berto ,poruszylas problem szkolenia -projektu w Infoaudicie …Nikt niczego i nikomu nie załatwiał – ia bardzo dobrze ,że bezkosztowo wielu ludzi skorzysta z udziału w projekcie.Zawsze tak bedzie ,ze chętnych jest w takiej sytuacji dużo,dużo więcej.A moje wypowiedzi berta ,zmierzały do tego,ze nie jest to narazie jedyny i ostatni tego typu projekt z EFS,i to chyba jest pozytywne.Ma być ponoć wiecej,ale zgodnie z Twoja propo już koncze temat..
    milego dnia nawzajem..

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.