piątek, 19 kwietnia, 2024

szkolenie -"Audyt informatyczny"

Home Forum Egzaminy egzaminy szkolenie -"Audyt informatyczny"

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #12288
    nata
    Uczestnik

    Witam Osoby odwiedzające ten temat,

    postanowiłam skorzystać z wzajemnej życzliwości panującej na forum i prosić Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniu „Audyt informatyczny dla audytorów ogólnych” – MF o opinię o przydatności i wartości szkolenia w praktycznej pracy audytora?

    przesyłam pozdrowienia 🙂
    nata

    #12294
    slavek
    Uczestnik

    Jeżeli masz choćby podstawową wiedzę dot. systemów informatycznych to nie ma po co jechać.
    pozdrawiam

    #12296
    tamara
    Uczestnik

    według mnie można uzyskac ogólną wiedzę na temat zagadnień dot. audytu bezpieczeństwa, a jak ktoś jest bardziej zorientowany w komputerach to może też zyska od strony technicznej… wadą jest tylko to, że przykłady korzystania z niektórych programów były po angielsku… A jechać zawsze warto, chociażby po by poznać nowych audytorów 🙂

    #12301
    mama0454
    Uczestnik

    Popieram „tamarę”.
    Na każde szkolenie warto jechać choćby po to, by poznać nowych audytorów i popytać się o rozwiązania w palących sprawach. W związku z powyższym tematyka takiego szkolenia nie jest najistotniejsza. Ostatni raz na szkoleniu audytorskim byłem 2 lata temu w Otwocku. A piszą, że mamy ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Tylko w jaki sposób, jeśli albo takich szkoleń brak, albo są w takiej cenie, że praktycznie żaden urząd nie wyrazi zgody na branie w nich udziału (szczególnie, jeśli pracuje się w samorządach).

    #12751
    kubas
    Uczestnik

    merytorycznie beznadzieja

    ale generalnie warto – ja nie żałuję – poznałem niesamowitą audytorkę; ma takie oczka, że kolana się uginają… 😳 pozdrawiam :mrgreen:

    #12754
    andrzejm
    Uczestnik

    To musiałobyć ich tam więcej, bo ja też widziałem kilka audytorek wartych grzechu. Namawiam jedź.

    #12755
    kubas
    Uczestnik

    ta była wyjątkowa… 😳 :mrgreen:

    #13150
    janeczek
    Uczestnik

    [QUOTE BY= andrzejm] To musiałobyć ich tam więcej, bo ja też widziałem kilka audytorek wartych grzechu. Namawiam jedź.[/QUOTE]
    Jestem zaszokowana, czym zajmują sie Panowie audytorzy na szkoleniach???.A jakby to były Wasze żony,siostry ? tak byscie pisali na forum, ktore czyta kilkaset osób? Jesli macie chociaz nieco godnosci, audytorzy tych bzdetów? to przynajmniej przeproście koleżanki..
    janeczek

    #13156
    skibania
    Uczestnik

    Janeczek
    a za co koledzy mieliby przepraszać ❓ wg mnie to miłe.
    Zazdrosna jesteś ❓ 😎

    #13158
    meg
    Uczestnik

    pewnie zazdrosna :mrgreen: :mrgreen:

    #13159
    meg
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kubas] ta była wyjątkowa… 😳 :mrgreen: [/QUOTE]

    kolega aż zapłonął by to publicznie powiedzieć a tu takie ataki … troche relaksu niektórym by sie przydało 😉

    #13160
    izmi
    Uczestnik

    nie dość, że to miłe, to na dodatek słodkie 🙂
    sama rozkosz :mrgreen:
    a to, że są warte grzechu…? oj, janeczek, janeczek, każda kobieta jest ładna, tylko… /a sobie dopiszcie dalszy ciąg/ :mrgreen:
    trochę więcej wiary w siebie, janeczek, i będzie ok 😈
    pozdrawiam weekendowo
    iza

    #13161
    skibania
    Uczestnik

    Moze janeczek po „łikendzie” wyluzuje się i będzie miała inne zdanie.
    A dla kubas brawa za odwagę 🙂
    Pozdrawiam!

    #13162
    izmi
    Uczestnik

    o tak, brawa zdecydowanie się należą koledze kubas 🙂 niniejszym dołączam do skibani 😀
    pzdr

    #13164
    kubas
    Uczestnik

    nawet nie chce mi sie podejmowac jałowej dyskusji… Kasiu, przeciez doskonale wiesz, ze chodzilo o Twoje oczeta… nie wiesz? 😳 pzdr :mrgreen:

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 37)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.