sobota, 20 kwietnia, 2024

szkolenie -"Audyt informatyczny"

Home Forum Egzaminy egzaminy szkolenie -"Audyt informatyczny"

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #13166
    janeczek
    Uczestnik

    Macie rację dziewczyny,zazdrosc jest złą cechą ale ja nie jestem zadrosną. Nie ma o kogo i o co.Widać też,że Wasze szkolenia, nie służą tylko do zdobywania wiedzy ,bowiem samotnośc audytora na pewno wpływa na jego samopoczucie,stress w pracy,niedocenianie itp.To może mnie wprowadzicie w arkana wiedzy w trakcie i po szkoleniu?ale dopiero jak szcżesliwie zdam egzamin? dajcie znać na forum ,gdzie i kiedy?
    pozdrawiam i czekam,
    janeczek

    #13167
    skibania
    Uczestnik

    Janeczek
    skąd wiesz, że nie ma o kogo i o co ❓ 😉
    Oczywiście, że szkolenia nie służą tylko zdobywaniu wiedzy i pewnie wszyscy wiedzą o czym myślę 😉

    #13168
    mama0454
    Uczestnik

    Gdyby szkolenia służyły wyłącznie tak nudnemu zajęciu, jakim jest zdobywanie teoretycznej wiedzy, to by na nie nikt nie jeździł. 😆

    #13171
    k-k-b
    Uczestnik

    Kuba-) jak zwykle jesteś czarujący.Do zobaczenia na następnym szkoleniu 😉

    #13172
    kubas
    Uczestnik

    cala przyjemnosc po mojej stronie Kasiula :mrgreen: 😀 :mrgreen: 😛 😆

    #13173
    meg
    Uczestnik

    [QUOTE BY= janeczek] Macie rację dziewczyny,zazdrosc jest złą cechą ale ja nie jestem zadrosną. Nie ma o kogo i o co.Widać też,że Wasze szkolenia, nie służą tylko do zdobywania wiedzy ,bowiem samotnośc audytora na pewno wpływa na jego samopoczucie,stress w pracy,niedocenianie itp.To może mnie wprowadzicie w arkana wiedzy w trakcie i po szkoleniu?ale dopiero jak szcżesliwie zdam egzamin? dajcie znać na forum ,gdzie i kiedy?
    pozdrawiam i czekam,
    janeczek[/QUOTE]

    Ja na przyszłego audytora – to bardzo niefortunny start na tym forum.Powiedziałbym , że nawet falstart. Kilka wejść i same obrazy.
    To moze Ty nie zdawaj tego egzaminu ,będzie lepiej dla wszystkich, dla audytowanych też :mrgreen:

    #13174
    skibania
    Uczestnik

    Meg
    z ust mi to wyjęłaś 😉
    miłego „łikendu” 🙂

    #13175
    janeczek
    Uczestnik

    Brawo,dzięki za rady meg i skibania.Z innych wypowiedzi wynika,że szkolenia służą równie „ważnym celom „w zyciu audytora.Teraz wiem, po co są szkolenia informatyczne dla audytorów.A co do egzaminu? dziękuję za szczególne rady.Mnie nie chroni Minister Finansów, czy swój szef.Mam do utrzymania rodzinę, a nie w głowie „rozrywki”.Pewno żadna z WAS nie wie,co to jest stałe, realne,zagrożenie utraty pracy.Gratuluję dobrego,własnego samopoczucia .
    Nawet juz teraz WAS nie pytam,jak zdac egzamin ,który pozwoli mi normalnie funkcjonowac w zyciu.To chyba, nie takie trudne, zeby to pojąć?
    janeczek

    #13176
    meg
    Uczestnik

    Wiecej życzliwości dla innych to i pomoc się znajdzie.

    Miłego ostatkowego weekendu i pozdrawiam wszystkich Andrzejów ❗ Wszystkiego Najlepszego

    #13178
    janeczek
    Uczestnik

    Dziękuję za wszystkie, dobre rady.Za zaoferowaną pomoc też.Nie tylko życzliwosci potrzeba,potrzeba meg zrozumienia dla tych,co dopiero zaczynają pierwsze kroki,nie znają jeszcze specyfiki zawodu.I mogę Cie zapewnic ,ze zostanę audytorem. Meg, jak czytalam wiele Twoich postów, nikogo tak nie upokorzyłaś jak mnie, żóltodzioba w audycie,zabraklo wyrozumialosci z Twojej Strony.Z pomocy już nie skorzystam ,ale dziękuje jeszcze raz ,za dobrą,skuteczną i surową lekcję.
    janeczek

    #13179
    meg
    Uczestnik

    A czy na pewno chodziło Ci o pomoc? Mam bardzo duże watpliwości? Chyba wystepujesz tu w innej roli 😉

    #13180
    kubas
    Uczestnik

    Boze, ale zagadnienie… az trudno uwierzyc, pzdr

    #13182
    skibania
    Uczestnik

    [QUOTE BY= janeczek] Dziękuję za wszystkie, dobre rady.Za zaoferowaną pomoc też.Nie tylko życzliwosci potrzeba,potrzeba meg zrozumienia dla tych,co dopiero zaczynają pierwsze kroki,nie znają jeszcze specyfiki zawodu.I mogę Cie zapewnic ,ze zostanę audytorem. Meg, jak czytalam wiele Twoich postów, nikogo tak nie upokorzyłaś jak mnie, żóltodzioba w audycie,zabraklo wyrozumialosci z Twojej Strony.Z pomocy już nie skorzystam ,ale dziękuje jeszcze raz ,za dobrą,skuteczną i surową lekcję.
    janeczek
    [/QUOTE]
    Noooo, ręce mi opadły jak to przeczytałam 😈
    Janeczek
    to forum myśle, że nie jest po to, aby tu kogolwiek obrażać. Meg Cie nie obraziła, ani nie upokorzyła… wyluzuj 😎

    #13194
    megul
    Uczestnik

    [QUOTE BY= meg] [QUOTE BY= kubas] ta była wyjątkowa… 😳 :mrgreen: [/QUOTE]

    kolega aż zapłonął by to publicznie powiedzieć a tu takie ataki … troche relaksu niektórym by sie przydało 😉 [/QUOTE]
    meg,nie wiem jak to powiedzieć,ale też płonę .Bardzo bym pragnąl Cię poznać,nie daj się prosić.Jesteś wielka. Od kilku tygodni czytam Twoje posty..Niesamowite wrażenie,Meg:wink: z goracymi pozdrowieniami,
    megul

    #13196
    megul
    Uczestnik

    meg,wybacz, ale jest pózno.Słodkich snów,,a czasem pomyśl,ze ktoś o spotkaniu z Tobą marzy.Bardzo:smile:)
    megul

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.