wtorek, 16 kwietnia, 2024

szkolenie transition facility

Home Forum Sektory Samorządy szkolenie transition facility

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #5764
    adfaj
    Uczestnik

    Witam wszystkich na forum.
    Czy komuś z Was wiadomo coś na temat programu szkoleniowego tzw. transition facility, o którym mówiła „Gazeta Prawna” (wywiad z B. Zwolennik), a który miał się niby znajdować na strona MF. 😕 Ja niestety nic nie znalazłam.

    #5765
    bb
    Uczestnik

    szkolenie ruszy w październiku (I grupa)

    #5766
    adfaj
    Uczestnik

    Dziękuję za info 😀

    #5767
    ewamich20
    Uczestnik

    Czy dostaliście zawiadomienia o szkoleniach?

    #5768
    joawar
    Uczestnik

    A czy można prosić o troche bardziej szczegółowe info albo namiary na informację 😀 😀

    #5769
    meg
    Uczestnik

    Czy osoba o nicku bb wie coś więcej na temat tego szkolenia ❓ , czy tyle co większość osób z Gazety Prawnej? Jeśli tak to prosimy o informacje 😮 😆 😀

    #5779
    tamara
    Uczestnik

    Komunikat z 18 maja na stronie MF w sprawie szkolenia dotyczy chyba tego szkolenia( a może jego części), tylko że termin zgłaszania już minął 🙁 . Może się mylę, ale w ubiegłym roku w październiku była informacja o tym szkoelniu, a teraz jej nie ma? A może ktos ma inne informacje? 😀
    Pozdrawiam

    #5781
    joawar
    Uczestnik

    Komunikat z 18.05 dotyczy platformy e-learning i to nie jest to o co chodzi.Tak myślę.

    #5783
    tamara
    Uczestnik

    A jednak, w „Informacji na temat szkoleń dla pracowników kaw w ramach programu Transition Facility (realizacja w latach 2006-2007)” był zapis: „Paltforma bedzie również wykorzystywana w ramach projektu TF. Wszystkie materiały szkoleniowe opracowane w ramach TF zostaną umieszczone na platformie e-learningowej”. Infromację można przeczytac na stronie PAW po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa „transition” (z października 2005), ale juz odnosnik do strony MF u mnie nie działa.
    Pozdrawiam

    #5784
    joawar
    Uczestnik

    ale co bb miał na myśli ❓

    #5833
    pawels
    Uczestnik

    Na zakładce komunikaty jest nowa informacja o szkoleniu a na zakładce wdrażanie jest arkusz zgłoszeniowy.
    Pozdrawiam

    #5834
    adfaj
    Uczestnik

    Dziękuję Paweł S za informację, już biegnę na strony MF 😀

    #5835
    anita74
    Uczestnik

    Orientujecie się może czy ten arkusz zgłoszenia na szkolenie 1 -Praktyczne aspekty audytu w. jest tylko dla tych, którzy nie uczestniczyli w szkoleniu Phare w 2005 r.?

    #5836
    wika
    Uczestnik

    witam! zgłoszenie na stronie MF adresowane jest do kierowników jsfp,- dla zwykłych audytorów chyba będzie później,-
    pozdr.

    #5837
    ania79
    Uczestnik

    zgadza sie, jest tylko dla tych AW, którzy nie uczestniczyli w ubiegłym roku. Taką mam info z MF. Pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.