sobota, 20 kwietnia, 2024

Szkolenie z MF

Home Forum Sektory Samorządy Szkolenie z MF

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #8177
    pawels
    Uczestnik

    Witam.
    Na zakładce departamentu na stronie mf jest komunikat oraz arkusz zgłoszeniowy na szkolenie: Audyt projektów finansowanych ze środków pomocowych UE. Tak się zastanawiam nad sensem wysyłania zgłoszenia w świetle znanej autopoprawki. Czy to się odbędzie w przyszłym roku? mam wątpliwości.
    Pozdrawiam.

    #8180
    kacha
    Uczestnik

    Faktycznie, to wszystko wygląda dziwnie. Skoro zamieszczono komunikat, to szkolenie będzie przeprowadzane. Chociaż nie wiemy, jakie ostatecznie będą zmiany 😕

    #8182
    kules
    Uczestnik

    a co szkodzi wysłać?

    zawsze można nie pojechać, ja wysłałem i pojadę jak mnie zakwalifikują

    #8187
    izmi
    Uczestnik

    ja także wysłałam, choć na obecną chwilę nie wiem czy przypadkiem nie będę wyoutowana… 🙁

    pzdr

    #8449
    skibania
    Uczestnik

    Witam!
    Jestem zaskoczona. MF juz dziś mnie zaprosiło na to szkolenie, a z tego co wiem to nie tylko mnie.
    Dostałam zaproszenie na 8-11.01 do Krakowa 😀 Kto się wybiera do Krakowa w tym terminie ❓

    #8452
    heronom
    Uczestnik

    Ja też się wybieram i też w tym samym terminie, grupa KRUE-01. Pozdrawiam:smile:

    #8459
    skibania
    Uczestnik

    Dokładnie ta sama grupa 😀

    #8461
    katl
    Uczestnik

    Ja mam wyznaczony termin na 9-11.01 też Kraków KUE-02

    #8472
    iwokie
    Uczestnik

    Ja też jadę do Krakowa 8-11.01, grupa KREU – 01

    #8473
    meg
    Uczestnik

    Czy tylko ludzie do Krakowa dostali zaproszenie ❓ A co z pozostałymi miastami? czy jest ktoś , kto dostał do Warszawy i na kiedy? A tak nawiasem mówiąc, przecież teraz nie wybierało sie lokalizacji, to jak oni to przydzielają? Sami decydują, gdzie kto ma bliżej?

    #8475
    mama0454
    Uczestnik

    Też wczoraj otrzymałem zaproszenie : 9-12.01, Kraków, KRUE-2. :mrgreen:

    #8477
    k-asiek
    Uczestnik

    Ja wysłałam narazie tylko meilem i do dziś nic nie wiem o zaproszeniach. Moze rzeczywiście narazie są zaplanowane w Krakowie a w Warszawie będą później?
    Nie wskazywało się lokalizacji, ale mają tam dane skąd jestesmy, więc chyba skierują tam, gdzie najbliżej lub najlepiej się dostać.

    #8484
    jadtra
    Uczestnik

    Wiem, że okres szkolenia jest rozłożony w „czasie”. Mam ustną informację np o szkoleniu w W-wie w termine koniec lutego początek marca. To oznacza, że zawiadominia po woli będą wpływać. Ta informacja dot. tylko jednego z terminów i tak naprawdę to nie wiem czy to będzie sama W-wa .
    Pozdrawiam

    #8488
    pietryka
    Uczestnik

    Do mama0454- Ja również mam grupę KREU-02, w Krakowie w dniach 9-12.01.2007 r. w hotelu „System”. W 2005 r. jeden z turnusów /czerwcowy/ byłł w tym hotwelu – niezły, choć trochę daleko od centrum. Spotkamy się.
    Pozdrawiam.

    #8490
    meg
    Uczestnik

    Do osób które dostały zaproszenie do Krakowa na szkolenie ❗

    Czy jesteście z okolic Krakowa ❓ lub macie do niego w miarę blisko, że dostaliście zaproszenie własnie do Krakowa?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.