sobota, 20 kwietnia, 2024

szkolenie

Home Forum Sektory Samorządy szkolenie

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #17017
    paris
    Uczestnik

    Handikap organizuje szkolenie-„Jak skutecznie wdrożyć procedurę zarządzania ryzykiem w jednostce administracji publicznej” -czy ktoś z was był na szkoleniach organizowanych przez nich .Może ktoś się na to wybiera??

    #17018
    audyt4
    Uczestnik

    miałam na to szkolenie pojechać, ale zrezygnowałam…..prawdopodobnie w kwietniu będzie szkolenie w Poznaniu dla wszystkich audytorów wewnętrznych pracujących w JSFP…. pozdrawiam

    #17020
    betix
    Uczestnik

    „Audyt4”, kto będzie prowadził to szkolenie w Poznaniu i czy jest już zapewnione, że odbędzie się w tym terminie ? Jeśli mogłabyś podać namiary na organizatora tego szkolenia, jeśli jest inny niż handikap. Pozdrawiam!

    #17022
    audyt4
    Uczestnik

    ma to być szkolenie „z prawdziwego zdarzenia” organizowane i prowadzone przez Ministerstwo Finansów…..jak tylko bede znac szczególy dam wszystkim znac na forum …pozdrawiam

    #17024
    ryszard
    Uczestnik

    Rzeczywiscie byłoby fajnie jak takie z prawdziwego zdarzenia szkolenie by się odbyło.Na stronie netowej MF nie ma żadnych info w tej kwestii.Ponieważ rzecz jest istotna,zadzwoniłem do MF i rozmawiałem z najważniejszymi z DA.Oświadczono mi ,ze Departament nie organizuje jak narazie żadnych szkoleń i nie przewiduje .Miało owszem być szkolenie w Poznaniu dla aw,organizowane przez grupę społeczników ,ale nie doszło do skutku.
    Co do Handicapa ? o co pytacie? byłem na niejednym ich szkoleniu.Mam satysfakcję,ze nie straciłem czasu.Jest tez dobre szkolenie w Toruniu w pierwszych daniach marca,jeden temat -ale bardzo interesujacy.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #17026
    betix
    Uczestnik

    Jaki temat w Toruniu będzie poruszany ?

    #17027
    ryszard
    Uczestnik

    Betix:temat szkolenia „Komunikacja w praktyce
    aw”
    Ryszard

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.