niedziela, 28 lutego, 2021

szkolenie

Home Forum Sektory Samorządy szkolenie

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #17017
  paris
  Uczestnik

  Handikap organizuje szkolenie-„Jak skutecznie wdrożyć procedurę zarządzania ryzykiem w jednostce administracji publicznej” -czy ktoś z was był na szkoleniach organizowanych przez nich .Może ktoś się na to wybiera??

  #17018
  audyt4
  Uczestnik

  miałam na to szkolenie pojechać, ale zrezygnowałam…..prawdopodobnie w kwietniu będzie szkolenie w Poznaniu dla wszystkich audytorów wewnętrznych pracujących w JSFP…. pozdrawiam

  #17020
  betix
  Uczestnik

  „Audyt4”, kto będzie prowadził to szkolenie w Poznaniu i czy jest już zapewnione, że odbędzie się w tym terminie ? Jeśli mogłabyś podać namiary na organizatora tego szkolenia, jeśli jest inny niż handikap. Pozdrawiam!

  #17022
  audyt4
  Uczestnik

  ma to być szkolenie „z prawdziwego zdarzenia” organizowane i prowadzone przez Ministerstwo Finansów…..jak tylko bede znac szczególy dam wszystkim znac na forum …pozdrawiam

  #17024
  ryszard
  Uczestnik

  Rzeczywiscie byłoby fajnie jak takie z prawdziwego zdarzenia szkolenie by się odbyło.Na stronie netowej MF nie ma żadnych info w tej kwestii.Ponieważ rzecz jest istotna,zadzwoniłem do MF i rozmawiałem z najważniejszymi z DA.Oświadczono mi ,ze Departament nie organizuje jak narazie żadnych szkoleń i nie przewiduje .Miało owszem być szkolenie w Poznaniu dla aw,organizowane przez grupę społeczników ,ale nie doszło do skutku.
  Co do Handicapa ? o co pytacie? byłem na niejednym ich szkoleniu.Mam satysfakcję,ze nie straciłem czasu.Jest tez dobre szkolenie w Toruniu w pierwszych daniach marca,jeden temat -ale bardzo interesujacy.
  Pozdrawiam
  Ryszard

  #17026
  betix
  Uczestnik

  Jaki temat w Toruniu będzie poruszany ?

  #17027
  ryszard
  Uczestnik

  Betix:temat szkolenia „Komunikacja w praktyce
  aw”
  Ryszard

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.