wtorek, 22 września, 2020

umowa zlecenie w szkole

Home Forum Sektory Samorządy umowa zlecenie w szkole

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #4332
  nowicjusz
  Uczestnik

  Mam prośbę, gdzie dowiem sie coś na temat zawarcia umowy zlecenia na lekcje języka obcego, gdy w szkole w tym czasie zajęcia z języków obcych odbywały sie planowo, tj. zgodnie z zatwierdzonym arkuszem organizacyjnym szkoły i planem zajęć, a zawarte umowy wykraczały poza obowiązkowy plan nauczania. Moim (skromnym) zdaniem jest to lekko naciągana sprawa, co o tym myslicie? Zlecenie realizowała osoba spoza szkoły. Będę wdzięczna za każdą pomoc, w tym jak odnieść się do tematu w protokole.

  #4335
  ewamich20
  Uczestnik

  Jak całą sytuację tłumaczy dyrektor szkoły?
  Być może była konieczność zatrudnienia nauczyciaiela na pewien czas na zastępstwo i wówczas umowa zlecenie z innym nauczycielem spoza szkołu jest dość powszechną formą realizowania zajęć dydaktycznych. Często jest to umowa z nauczycielem z innej szkoły. Szczególnie w przypadku nauczania języków obcych, gdzie szkoły borykają się z problemem znalezienia nauczycieli anglistów czy germanistów.

  #4339
  nowicjusz
  Uczestnik

  Właśnie wrócił dyrektor z delegacji i wyjaśnił sprawę. Okazuje się, że szkoła otrzymała dodatkowe środki budżetowe przeznaczone własnie na ten cel. Także sprawa się wyjasniła, ale dzieki za zaiteresowanie,

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.