piątek, 19 sierpnia, 2022

Własna firma

Home Forum Sektory Samorządy Własna firma

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #19176
  jarek
  Uczestnik

  Zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, która prowadziłaby usługi w zakresie audytu w sektorze finansów publicznych. Czy ktoś z was ma jakieś pomysły lub doświadczenia związane z prowadzeniem takiej firmy?

  #19179
  123456
  Uczestnik

  Pomysły , plany , to też coś co mi chodzi po głowie już od dość dawna . Ale jeszcze do końca 2008r nie było nadanego kodu rejestrowego dla zarejestrowania firmy audytorskiej . Więc w Urzedzie Miasta Kierownik ewidencji działalności mi grzecznościowo podpowiedział , że mogę działać pod inną firmą np. rachunkową . A jak prowadzić usługi audytorskie , jako podwykonawca biura rachunkowego ?. Biegli rewidencji dopuszczą wytrawnego audytora ???? nie sądzę . Może coś sie zmieniło a jeszcze o tym nie wiem ?
  Powodzenia życzę

  #19181
  emus
  Uczestnik

  Do Jarek.
  Mam trzyletnie doświadczenie. Najnowsze pomysły dostarczyła mi Nowa Ustawa.

  #19189
  kules
  Uczestnik

  Tak gdzieś ze 2 lata temu miałem firmę audytorską, kod działalności nie był przeszkodą w jej założeniu i funkcjonowaniu, wpisałem chyba coś o doradztwie. Firma działała w zakresie audytów projektów unijnych, ale po jakimś czasie ją zlikwidowałem – nie wiedziałem już co z kasą robić 😉 i zapragnąłem podziałać społecznie.
  Sam znów myślę o złapaniu jakiegoś dzieła w okolicy, ale wolałbym jako osoba fizyczna i zatrzymać etat który mam, niestety tu gdzie robię musi być etat co jest pewną przeszkodą – mniej wolnego czasu na dodatkowe roboty.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.