czwartek, 25 kwietnia, 2024

Własna firma

Home Forum Sektory Samorządy Własna firma

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #19176
    jarek
    Uczestnik

    Zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, która prowadziłaby usługi w zakresie audytu w sektorze finansów publicznych. Czy ktoś z was ma jakieś pomysły lub doświadczenia związane z prowadzeniem takiej firmy?

    #19179
    123456
    Uczestnik

    Pomysły , plany , to też coś co mi chodzi po głowie już od dość dawna . Ale jeszcze do końca 2008r nie było nadanego kodu rejestrowego dla zarejestrowania firmy audytorskiej . Więc w Urzedzie Miasta Kierownik ewidencji działalności mi grzecznościowo podpowiedział , że mogę działać pod inną firmą np. rachunkową . A jak prowadzić usługi audytorskie , jako podwykonawca biura rachunkowego ?. Biegli rewidencji dopuszczą wytrawnego audytora ???? nie sądzę . Może coś sie zmieniło a jeszcze o tym nie wiem ?
    Powodzenia życzę

    #19181
    emus
    Uczestnik

    Do Jarek.
    Mam trzyletnie doświadczenie. Najnowsze pomysły dostarczyła mi Nowa Ustawa.

    #19189
    kules
    Uczestnik

    Tak gdzieś ze 2 lata temu miałem firmę audytorską, kod działalności nie był przeszkodą w jej założeniu i funkcjonowaniu, wpisałem chyba coś o doradztwie. Firma działała w zakresie audytów projektów unijnych, ale po jakimś czasie ją zlikwidowałem – nie wiedziałem już co z kasą robić 😉 i zapragnąłem podziałać społecznie.
    Sam znów myślę o złapaniu jakiegoś dzieła w okolicy, ale wolałbym jako osoba fizyczna i zatrzymać etat który mam, niestety tu gdzie robię musi być etat co jest pewną przeszkodą – mniej wolnego czasu na dodatkowe roboty.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.