czwartek, 28 marca, 2024

Witam Audytorów II kat.

Home Forum Egzaminy egzaminy Witam Audytorów II kat.

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #745
    padre
    Uczestnik

    Witam serdecznie audytorów II kategorii.
    Czy Wy również dostaliście już telefony z MF?

    #747
    PAW
    Opiekun forum

    Witaj Padre!!

    Kim są audytorzy II kategorii??

    Czy powinniśmy coś wiedzieć?

    #748
    olivkova
    Uczestnik

    Padre?????
    😯

    #749
    mirka75
    Uczestnik

    wlasnie! Oco chodzi. Do mnie nic nie dotarlo z MF ! Padre, napisz o co chodzi!

    #750
    marcind
    Uczestnik

    Podział na AW I i II kategorii wprowadził PIKW.Nie wiem natomiast co to może mieć wspolnego z MF,które powinno się trzymać raczej UoFP i Rozporządzenia gdzie nie jest nic powiedziane o "kategoriach" audytorów. Padre jeżeli możesz to napisz coś więcej na ten temat, jak ktoś będzie miał jakiś tel z MF na ten temat to mam nadzieje, że podzieli się nowinkami.

    pozdrawiam wszystkich audytorów :mrgreen: 😆 😯 😀

    #751
    marcind
    Uczestnik

    [QUOTE BY= PAW] Witaj Padre!!

    Kim są audytorzy II kategorii??

    Czy powinniśmy coś wiedzieć? [/QUOTE]

    ja bym zapytał raczej – czy powinnismy się bać ??
    🙄 😮

    #752
    padre
    Uczestnik

    Już wyjaśniam.
    Otóż, przykro mi to mówić, ale nas tzn. tych co zdali w II terminie ustny egzamin traktuje się jak AW II kategorii. („Kotlet z psa, trzeciej (II ) kategorii, pomielony razem z budą.”), gdyż Z. z komisji od razu zapowiedział, iż nam prześle się pocztą owe zaświadczenia. Powód podał rozbrajający: „Nie zdążymy wydrukować i podpisac tylu zaświadczeń na 10 czerwca”. Jest to żałosne, tym bardziej, że na stronach MF wywieszono komunikat w sprawie uroczystego … 10 czerwca i wyraźnie podano tam, że dotyczy to tych co zdali egzaminy w terminach 10-24 maja. W ogóle mam kilka zastrzeżeń i obiekcji co do postępowania komisji pod względem etycznym, moralnym, a nawet zwykłej przyzwoitości ludzkiej.
    Ale i tak się cieszę, że zdalem ten egzamin za pierwszym podejściem, choć z ustnym „po poprawce”.
    To wszystko w kwestii wyjaśnienia terminu:
    Audytorzy Wewnętrzni II kategorii

    #754
    marcind
    Uczestnik

    hmmm
    ja bym tu ujął nieco inaczej – audytor II terminu !

    #755
    olivkova
    Uczestnik

    Ufff…. przeproś Padre jeszcze tych, ktorzy maja nadcisnienie i slabe serce 😛
    Co do Twoich obiekcji na temat działania Komisji, to zawsze możesz założyć wątek… w koncu taki charakter ma forum – mówimy o wszystkim i otwarcie (oczywiscie w granicach określonych regulaminem serwisu). Ja z przyjemnością dołącze się do dyskusji
    pzdr
    P.S. no i witamy w gronie audytorów wewnętrznych jsfp (bez podziału na kategorie!!). co do udzialu w uroczystym rozdaniu, to ma to charakter maskotki i tak to praktyka zawodowa zweryfikuje Twój profesjonalizm a nie uścisk urzędniczej dłoni ; )

    #756
    padre
    Uczestnik

    Niniejszym przepraszam Wszystkich tych, którzy niepotrzebnie się zdenerwowali.
    Jakby co, to zawsze chętnię wódkę, czy tam inne wino postawię na jakims szkoleniu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    PS Co do uroczystości, to i tak bym nie był, gdyż dzisiaj moja pociecha miała występ w szkole, na który obiecałem jej już dawno, że przyjdę. Ale chociażby dla zasady nie powinno tak być.

    #768
    bogpie
    Uczestnik

    Witam,
    Macie rację, że zaproszenie na uroczystość nie jest uzależnione od wiedzy i doświadczenia audytora, ktoremu udało sie zaliczyć egzamin, ale mimo wszystko tak jak Padre uwazam barak zaproszenia za przejaw braku taktu ze strony członków Komisji. Egzamin zdawałam w tej samej grupie co Padre i mimo iz osobiście nie wybierałam sie na tę uroczystość, to jednak zdziwił mnie brak zaproszenia, a argumentacja zszokowała.

    #778
    izmi
    Uczestnik

    witam serdecznie!
    zarówno tych z kategoriami jak i bez 😛
    podobno przykład idzie z góry… 😈 , ale mam nadzieję, że takiego przykładu nie będziemy powielać…ustny zdałam co prawda w 1 podejściu , ale na rozdaniu byli również ci, którzy zdali w 2 terminie, coś chyba „zaczyna gnić w państwie duńkim”…trzymam kciuki za każdego aw, bez względu na to za którym podejściem zdał
    pzdr 😆

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.