czwartek, 28 marca, 2024

Witamy JBR-y

Home Forum Sektory Jednostki badawczo-rozwojowe Witamy JBR-y

Oglądasz 2 wpisy - 16 z 17 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #7065
    roksa
    Uczestnik

    Cześć Emilian! Dzieki za odpowiedź i spóźnione ale szczere gratulacje zdanego egzaminu !!!!
    Jesli chodzi o arkusz samooceny ryzyka to ja jestem ciekawa na ile odpowiedź kierownictwa podpowiedzą i pozwolą Ci na skompetownie obszarów ryzyka – ja pomijam ten etap byc może ważny ale trudny do zrealizowania i przygotowaną ankietę z wyznaczonymi obszarami ryzyka kieruje do scisłej dyrekcji z prosbą o wskazanie swjego priorytetu /kluczowy, ważny itd../ a dalsze postepowanie tak jak u ciebie. Mam jeszcze pytanie ! W ocenie GIAWU na temat planów aw. za 2005 r. stwierdzono m.in. brak spójności pomiędzy przedstawionymi wynikami analizy ryzyka, zaplanowanymi zadaniami audytowymi oraz obszarami ryzyka objętymi audytem wewnetrznym w latach następnych ?? Jak to interpretujesz ??

    #7207
    emilian
    Uczestnik

    cześć czołem 🙂
    fajnie, ze nareszcie mozna z kimś popisać (chociaż sformułowania zawierające popis sa jakoś dziwnie dwuznaczne 😉 ) Co do uwag GIAWA, to wydaje mi się, że chodzi o zwyczajna konsekwencję – jak Twój model analizy ryzyka pokazuje Ci – Rób to i to, to robisz, a nie zmieniasz zdanie i plan sobie, a życie sobie – no chyba, że zajdą szczególne okoliczności uzasadniające, że większośc ZA była pozaplanowych. Giaw spodziewa się konkretnej, strategicznej ścieżki realizacji ZA w uniwersum (lubię to hasło! :smile:) danej JSFP. Moj arkusz samooceny – wyniki, jak sie spodziewałem, nie idealny, ale kilka rzeczy mi podpowiedział – np. ile moi wiedza nt analizy ryzyka i czego ich trzeba uczyć 😀 dzięki za gratulacje i do planowania przystap!!!
    pzdr

Oglądasz 2 wpisy - 16 z 17 (wszystkich: 17)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.