czwartek, 25 kwietnia, 2024

WoG a plan na 2008

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe WoG a plan na 2008

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #12220
    klio
    Uczestnik

    Witam, czy utworzyliście już plan na 2008 r- WOGu który dopiero powstaje? Skad wziąść np. kwotę planowanych wydatków, dochodów, itp. U nas w jednostce nie ma jeszcze żadnych danych, a WOG ma funkcjonować od stycznia 2008. Proszę o odpwiedź i z góry dziekuję.

    #12223
    las
    Uczestnik

    Jestem w podobnej sytuacji, ale myślę, że dla nas to nie jest aż tak wielki problem (gorzej będą miały np. służby księgowe). Sporządzam plan wg danych obecnych. WOG-i wg mnie to dosyc jeszcze odległa i wirtualna -trudna do przewidzenia przyszłość. A gdyby nawet zaszły istotne zmiany w 2008 roku, zawsze można plan skorygować w porozumieniu z kierownikiem jednostki, a w sprawozdaniu z wykonania planu za 2008 rok, podac przyczyny takiego stanu rzeczy. Spokojnie – miłego dnia. Poza tym, kto to wie co jeszcze wymyślą po wyborach. 😀

    #12242
    j
    Uczestnik

    uwazam ze WOG tworzona nowa jednostka i obecna jednostka nie ma z tym nic wspolnego i dlatego paln na 2008 mozna robic jak bedziesz pracownikiem WOG

    #12243
    j
    Uczestnik

    kto zatwierdzi plan znasz specyfike nowej firmy jaka bedzie wspolpraca z kierownikiem przy tworzeniu planu

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.