czwartek, 28 marca, 2024

Wydatki dyrektywne co to jest i jak to zbadać.

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Wydatki dyrektywne co to jest i jak to zbadać.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #4775
    andrzejm
    Uczestnik

    Cześć. Witam Wszystkich. Wziąłem za zadanie realizację wydatków dyrektywnych i nie mam pojęcia jak do tego podejść. Oprócz kilku zdań w Rozkazie dotyczącym wykonania budżetu jest kilka zdań na ten temat, a pozatym nic. Jak ktoś ma pomysł to chętnie wysłucham. Pozdrawiam

    #4927
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #4938
    andrzejm
    Uczestnik

    Dzięki. Mądry Polak po szkodzie. Teraz to i ja wiem. Ale i tak dzięki za zainteresowanie. Miłego dnia

    #4951
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #4977
    j
    Uczestnik

    twoja wiedza i analityczny umysł jest pod wrarzeniem

    #5048
    andrzejm
    Uczestnik

    [QUOTE BY= jędrek] twoja wiedza i analityczny umysł jest pod wrarzeniem [/QUOTE]
    Czy to było skierowane do mnie? jeżelio tak to poddaję się krytyce ale tylko konstruktywnej a takie sformuowania nie dają nic. Mam nadzieję że to przemyślisz kolego, bo i Ty możesz mieć problem z czymś co dla drugich będzie „bułka z masłem” Miłego dnia życzę.

    #5051
    emus
    Uczestnik

    Andrzejm popieram twój sąd o krytyce nie zasłużonej w stosunku do Ciebie. Pozdrawiam jeśli komuś mogę służyć pomocą to nie pozwoliłabym sobie na skomentowanie tego faktu.

    #5061
    j
    Uczestnik

    nie broń Boże to do LANCE nikogo nie chciałem urazić ale czytając jego wypowieć odniosłem wrażenie że gość nie wie o czym mówi

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.