środa, 24 lutego, 2021

Wynagrodzenie kontrolera

Home Forum Sektory Samorządy Wynagrodzenie kontrolera

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Witam
    Nurtuje mnie pytanie, ile zarabiają mniej więcej instutucjonalni kontrolerzy wewnętrzni u Was w jednostkach?

kubas
    Uczestnik

przeciez nikt Ci nie udzieli takiej informacji na forum… pzdr

Anonim
    Nieaktywny

Chodziło mi generalnie o jakieś widełki od do w gminie i powiecie, a nie o konkretną jednostkę. A może inaczej – sama to sobie sprawdzę, a ktoś mi powie na jakim stanowisku najczęściej pracują kontrolerzy wewnętrzni? – u mnie na stanowisku inspektora.. 🙂
    Pozdrawiam
    P.S. Jakiś czas temu toczyła się dyskusja na temat zarobków audytorów i jakoś poszło…. 🙂

scypion
    Uczestnik

Specjalista, główny specjalista… zależy jak kierownik jednostki widzi kontrolę…

meg
    Uczestnik

U nas jest inspektor, bądź jeśli młodsi pracownicy z małym stażem to podinspektor.

Pozdrawiam

nickkita
    Uczestnik

inspektor – 2.500 zasadnicza + staż (dla mnie żadna tajemnica, moje zarobki są jawne)

pszczosek
    Uczestnik

Inspektor – 2550 zasadniczego + ewentualnie jakaś nagroda 😉 (staż nie przysługuje)

Anonim
    Nieaktywny

Dzięki za odpowiedzi. W sumie u mnie w jednostce jest prawie identycznie…. 🙂

nickkita
    Uczestnik

o tak nagroda też 🙂 raz w roku… zawsze wyższa od innych za pozytywne wyniki kontroli (a raczej nieprawidłowości:smile: ) no i 13

goga
    Uczestnik

Czy może ktoś podać w przybliżeniu ile ma brutto podinspektor bo ja mam poniżej 2 000 zł i wydaje mi się, że to nie jest adekwatne do odpowiedzialności??

Anonim
    Nieaktywny

Ja jestem podinspektorem, ale pracuję w audycie wewnętrznym (tzw. asystent audytu) i zarabiam 2.350 brutto.
    Pozdr

terka
    Uczestnik

Z powyższego wnoszę, że większość z tu goszczących to młodzi ludzie ?

anetka
    Uczestnik

kurcze , ale cienko się zarabia w tym AW 😕 a taka odpowiedzialność ………

jarek
    Uczestnik

no nie przesadzajmy z tą odpowiedzialnością – odpowiedzialność – głównego księgowego, kierownika jednostki czy nawet zwykłego pracownika merytorycznego np. inspektora ds. zamówień publicznych jest dużo większa niż odpowiedzialność kontrolera czy audytora

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.