piątek, 15 stycznia, 2021

Wynagrodzenie zgodne z tabelą stawek wynagrodzenia zasadniczego w samorządzie

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Wynagrodzenie zgodne z tabelą stawek wynagrodzenia zasadniczego w samorządzie

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #13697
    goga
    Uczestnik

    Witam, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, jeżeli pracownik jest zaszeregowany do danej kategorii, która ma widełki np. od 1250 do 1650 a on ma w angażu 1105 na pół etatu czy tu jest ważne jaka to część etatu i mnożymy razy 2 ???

    #13707
    kacha
    Uczestnik

    Tak, jest to ważne. W Twoim przykładzie, wynagrodzenie przemnożone przez dwa przekroczy widełki, jakie są ustalone dla danego stanowiska. Moim zdaniem nie jest to prawidłowe.

    Pozdrawiam

    #13716
    j
    Uczestnik

    tak jest źle

    #13725
    pi
    Uczestnik

    Witam! Czy ktoś orientuje się jaka tabela stawek wynagrodzenia obowiązyje obecnie w publicznych jednostkach ochrony zdrowia?Czy w obecnym stanie prawnym można podjąć taki temat?
    Pozdrawiam.5

    #13731
    pszczosek
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Piątka] Witam! Czy ktoś orientuje się jaka tabela stawek wynagrodzenia obowiązyje obecnie w publicznych jednostkach ochrony zdrowia?Czy w obecnym stanie prawnym można podjąć taki temat?
    Pozdrawiam.5[/QUOTE]

    Kwestie te reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 8 czerwca 1999 r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników publicznych zakładów opieki zdrowotnej (Dz. U. Nr 52, poz. 543, ze zm.) no chyba że zostałzawarty układ zbiorowy pracy, który kwestie wynagrodzeń reguluje inaczej.

    #13763
    monika33
    Uczestnik

    Witam!Uważam że wynagrodzenie miesięczne okreslone w tabeli trzeba ując proporcjonalnie do etatu mając na uwadze jeszcze paragraf 4 rozporządzenia z dnia 2 sierpnia 2005 roku.

    Pozdrawiam

    #13764
    monika33
    Uczestnik

    poza tym art. 16 rozporządzenia z dnia 02.08.2005 roku brzmi: „Pracownikom zatrudnionym w niepełnym wymiarze czasu pracy przysługuje wynagrodzenie zasadnicze i inne składniki wynagrodzenia -w wysokości proporcjonalnej do wymiaru czasu pracy okreslonego w umowie o pracę”

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.